Dead or Alive 6 یک بازی جنگی است که توسط Team Ninja ساخته شده است و توسط Koei Tecmo در سریال Dead or Alive به عنوان دنباله ای برای Dead or Alive 5 منتشر شده است. این بازی تحسین بزرگی را برای مکانیک های جنگنده ، شخصیت ها و تازه های جدید دریافت کرد. در این سریال با این حال ، بازی با انتقاد ملایم نسبت به طرح خود با برخی احساسات بیش از حد فاقد آن ، جنبه چند نفره نیز انتقاداتی را دریافت کرد. این بازی برخلاف نوشته های قبلی در سریال Dead or Alive از نظر گرافیکی بسیار خشن است و ویژگی های جدید شامل لحظه های کند حرکت و آسیب دیدنی در جنگجویان در طول جنگ است ، در حالی که جلوه های عرق از Dead or Alive 5 برمی گردد و می باشد. برجسته تر Dead or Alive 6 همچنین اولین بار است که این سریال دارای حالت سفارشی سازی صحنه و لباس است. برخلاف برخی گزارش های اولیه ، فیزیک پستان هنوز هم بخشی از بازی است ، اما می تواند درست مانند گزینه های جدید خون و خشونت بازی ، توسط کاربر تنظیم شود. ویکی پدیا

  دانلود ترینر Dead or Alive 6

  داستان وقایع DEAD OR ALIVE 5 را دنبال می کند ، و روی دو روایت اصلی مجزا متمرکز است. یعنی ، نبرد بین “نینجا و DOATEC” و “M.I.S.T. به رهبری دونووان “، و رویدادهای رخ داده در طول مسابقات ششم مسابقات مرگ یا زنده. قسمت های داستان جدید جانبی نیز برای شخصیت های برگشتی اضافه می شوند. DOA6 با کمک یک موتور گرافیکی جدید ، قصد دارد سرگرمی های بصری بازی های جنگی را به سطح کاملاً جدید برساند. این گرافیک به زیبایی جذاب و واقع گرایانه ساخته شده است ، بیان چهره های پیشرفته ، جلوه های ویژه ای مانند نمایش عرق و خاک بر روی مدل های شخصیت و جلوه های ضربه واقع گرایانه را نشان می دهد. طبق این سنت ، دعوا در DEAD OR ALIVE 6 مبتنی بر سیستم مثلثی است: اعتصاب ضربات ، ضربات ضرب و شتم ، و اعتصاب ضرب و شتم. فرود یک حمله به موقع از نوعی که حمله حریف شما را ضرب و شتم می کند ، مانند حمله به موقع هنگامی که یک حریف سعی می کند پرتاب کند ، منجر به حمله سلام و ضد آسیب خواهد شد.

  دانلود ترینر Dead or Alive 6

  ترینر Dead or Alive 6 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Dead یا Alive 6 ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم Cheat: Infinite Health ، Max Break Gauge ، Unlock All Costumes ، Freeze Timer ، Max Score ، Super Speed ​​، Slow Motion ، Infinite Money استفاده کنید. توجه: این ابزار cheat برای نسخه اصلی v1.06 بازی Dead or Alive 6 است.

  جهت دانلود ترینر  Dead or Alive 6 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر