Dead Rising 4 یک ترس وحشت بقا جهانی است که توسط شرکت Capcom Vancouver طراحی شده و توسط مایکروسافت استودیو برای Microsoft Windows و Xbox One منتشر شده است. این در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت E3 2016 در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۱۶ اعلام شد. این ویژگی بازگشت فرانک وست است و در Willamette کالیفرنیا در کریسمس قرار دارد. Dead Rising 4 قسمت هشتم در سری Dead Rising است که در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۶ منتشر شده است. این بازی ویژگی بازگشت فرانک وست، شخصیت اصلی بازی اول و Spinoff دوم بازی است. رد پای مرگ ۲: ضبط کردن Dead Rising 4 در فصل کریسمس به Willamette، تنظیم بازی اصلی، بازگشت می کند. این بازی یک دنباله ای است که شانزده سال پس از وقایع اولین بازی و یک سال پس از وقایع Dead Rising 3 قرار گرفته است، هرچند که آن نیز به عنوان یک راه انداز مجدد از این سری بازی ها عمل می کند. Dead Rising 4 همچنین با محدودیت زمانی محدود می شود، مانند پورت Wii اصلی؛ رها کردن مادری: ریز ریز کردن تا زمانی که شما رها کنید.

  دانلود ترینر Dead Rising 4

  در Dead Rising 4، فرانک در ۱۶ سال پس از وقایع مرگ مرموز اصلی، در Willamette، Colorado باز است. یک شیوع اسرارآمیز، Willamette Memorial Mgaplex Mall و شهر اطراف آن را با شکارچیان مرگبار به سر می برد … و فرانک به زودی متوجه می شود که آنچه که مرده است همیشه این کار را ادامه نمی دهد. همانطور که فرانک به دنبال کشف حقیقت در پشت شیوع است، او با دشمنان جدید ارواح روبرو می شود، از جمله قربانیان تازه و تازه زامبی که در مقابل چشمان خود قرار می گیرند و سرعت و فلاکت فوق العاده ای را نشان می دهند. او همچنین باید با اویو – زامبی با قدرت و تحرک برتر که تقلید رفتار حیوانات شکار خرابکارانه را دارد، مسدود شود.

  دانلود ترینر Dead Rising 4

  ترینر Dead Rising 4 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Dead Rising 4، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Stammina، Ammo Infinite، Explosives Infinite، سلاح های غیر قابل انفجاری، تنظیم پول، تنظیم PP امتیاز، امتیاز مهارت، سوپر سرعت، زمان گلوله ، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.1.04.xxx (Windows Live Games – x64 Bit Only) از بازی Dead Rising 4 است.

  جهت دانلود ترینر  Dead Rising 4 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر