DeadCore Trainer – DeadCore یک platformer-FPS است که توسط ۶ دوست از فرانسه شناخته شده به عنوان استودیو ۵ بیت بازی توسعه یافته است. این پروژه به عنوان یک ورودی برای بازی “۷ روز FPS” در سال ۲۰۱۲ آغاز شد: پس از یک کمپین مبارزه با جمع آوری پول، توسعه واقعی در ژانویه سال ۲۰۱۳ شروع شد. این بازی با Unity3D توسعه یافته و تاریخ انتشار آن به ‘جایی در سال ۲۰۱۴’ برآورد شده است. هدف شما این است که از یک برج غول پیکر صعود کنید: در راه خود را به سمت بالا، شما باید با روبات هایی که در حال محافظت از برج هستند مبارزه کنید و همچنین به دنبال توالی های پلتفرمی پیچیده، گاهی اوقات هم همزمان. امیدوارم که شما با «سوئیچ تفنگ»، یک سلاح ویژه ای که به شما امکان می دهد تا به طور موقت اکثر عناصر برج مانند رابوت ها را فعال یا غیرفعال کنید، مجهز شوید. گاهی اوقات شما نیاز به پیدا کردن چیزهای مناسب برای فعال / غیرفعال کردن و نظم درست برای انجام این کار برای حل پازل های محیطی.

  دانلود ترینر DeadCore

  در طول پیشرفت شما قدرت یو پی اس هایی را که به شما توانایی های جدیدی می دهد، مانند یک Dash قدرتمند می دهد که به شما اجازه می دهد به مکان های جدید دسترسی داشته باشید و سطوح متفاوت بازی کنید. همچنین انواع دیگر کالاهای موجود برای باز کردن محتویات جدید وجود دارد: سیاهههای روایت، نقشه های جدید، آهنگ های موسیقی جدید … DeadCore به سرعت بر روی Speedrunning تمرکز دارد: هر سطح دارای حداقل ۲ مسیر اصلی + چند پنهان مخفی برای پیدا کردن به منظور بهینه سازی وقت خود را. همچنین دارای حالت Speedrun ویژه با نقشه های اختصاصی برای باز کردن قفل با کشف Sparks پنهان در سطوح اصلی داستان است. در نهایت، با دیگر بازیکنان رقابت کنید تا بهترین زمان را در هر نقشه برای به دست آوردن رتبه اول تابلوهای آنلاین به دست آورید!

  دانلود ترینر DeadCore

  ترینر DeadCore همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی DeadCore، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: جهش بی نهایت، مهمات بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی DeadCore است.

  جهت دانلود ترینر  DeadCore از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر