Deadfall Adventures یک تیرانداز اول شخص مبتنی بر عمل است که با عناصر بازی های اکشن و ماجراجویی عجیب و غریب است. هدف اصلی این بازی این است که بازیکن را فرصتی برای تبدیل شدن به یک مهاجمان، شکار گنجینه ها، کشف ناشناخته های منطقه ای از جهان و نجات دختر در دوری از کلیدهای دشمنان، هر دو زمین و نه زمین. Deadfall Adventures اولین بازی در دیدگاه اول شخص است که به بررسی ژانرهای از دست رفته و اکشن-ماجراجویی می پردازد که از طریق رمان ها (مانند رمان های Quatermain توسط H.R. Haggard)، مجلات خمیر و البته فیلم ها و بازی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

  دانلود ترینر Deadfall Adventures

  Deadfall Adventures یک ماجراجویی اکشن اول شخص تیرانداز با الهام از فیلم های ماجراجویی کلاسیک مانند فیلم ایندیانا جونز است. الهام گیری دیگر شامل Tomb Raider و Uncharted Games است، اما توسعه دهندگان در The Farm 51 تصمیم گرفتند عناصر platforming را در این بازی وارد نکنند، بلکه بر روی اکتشاف و بازگشت به بازی گیم پلی FPS کلاسیک تمرکز داشتند.

  دانلود ترینر Deadfall Adventures

  ترینر Deadfall Adventures همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ماجراجویی Action Deadfall Adventures، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، No Reload، Explosives نامحدود، چراغ قوه نامحدود، Skillpoints (Life)، Skillpoints (Light)، Skillpoints (Warrior). توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.xx از بازی Deadfall ماجراهای است.

  جهت دانلود ترینر  Deadfall Adventures از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر