Deathtrap بازی برج دفاع با عناصر قوی RPG عمل، بازی از حقه های شریرانه، دستگاه های کشتن، تیغه های چرخش و خون پراکنده است. هوشمندانه باشید، سریع باشید – و هیچ رحمتی را نشان ندهید. فراتر از حجاب این جهان، یک زنجیره ای از قلعه هایی وجود دارد که بعدها ساخته شد تا وحشت های محروم را در خلوت نگه دارد. و اکنون هیولا از عمق به تسخیر و کشتن باز می گردند: تنها شما می توانید هیولا را متوقف کنید قبل از اینکه آنها را به دنیای روزمره برسانید.

  دانلود ترینر Deathtrap

  قهرمان خود را انتخاب کنید و دفاع از قلعه ساکت و آرام: استفاده، بازسازی و بهبود تله های باستانی و ماشین های جادویی. ویژگی های اصلی: ترکیبی واقعا منحصر به فرد از بازی دفاع برج و اقدام RPGs. شما و تله های خود را در مقابل کل جهان دیگر: انبوهی را در یک مبارزات تک نفره باور نکردنی شکست دهید! شما خودتان هستید، بنابراین چیز خوبی است که دستگاه های مرگبار و جادوهای قدرتمند داشته باشید. تیم با قهرمانان دیگر و جهان را نجات دهد …: کمپین تعاونی با نقشه های ویژه طراحی شده.

  دانلود ترینر Deathtrap

  ترینر Deathtrap همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Deathtrap، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: مزدور بهداشت نامحدود، مزدور یک ضربه کشتن، بی نهایت اساسی، خشم نامحدود، معجزه نامحدود، شربت نامحدود، خنک کننده بدون خشم، امتیاز مهارت نامحدود، نامحدود پول، نامحدود تجربه.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Deathtrap از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر