Devil May Cry 4: Special Edition

  Devil May Cry 4: Special Edition : نگاهی به کنترل یکی از پنج شخصیت قابل پخش در نسخه ویژه از شیطان May Cry 4، نسخه نهایی از بازی اکشن با شکوه ضربه! Devil May Cry 4 در یک دنیای غربی گوتیک گیمرها را غرق می کند، جایی که شخصیت جدید با یک قهرمان آشنا درگیر است. بازیکنان Nero، پیشگام جدید Nero، حملات باور نکردنی و کمپ های بدون توقف را با استفاده از یک مکانیک گیم پلی منحصر به فرد جدید، قدرتمند “بازوی شیطان پرنده” خود را آزاد می کنند. در ساحل یک سرزمین دور، قلعه شهر Fortuna قرار دارد. در اینجا گروهی به نام “Order of Sword” یک دین مرموز را اداره می کند. آنها Sparda جنگجو دیو را که به عنوان خدای خود برای دفاع از انسان مبارزه کرده اند، متعهد می دانند و متعهد به نابودی تمام شیاطین هستند. نرو، یک شوالیه جوان از نظم، وظیفه پیدا کردن دانته، قاتل اسرارآمیز است که قهرمان Ordinary Sword را به قتل رساند. در عین حال، شیاطین بیشتری در سراسر شهر ظاهر می شوند. نرو به زودی به کشف انگیزه های ظهور دانته و حقیقت پشت اهداف سفارش شمشیر می رسد.

  دانلود ترینر Devil May Cry 4: Special Edition

  در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۴ Capcom اعلام کرد که نسخه به روز شده این بازی برای PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد. آنها بعدا اعلام کردند که این بازی در تاریخ ۱۸ ژوئن ۲۰۱۵ برای نسخه PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد و ۲۰۱۵ ژوئن ۲۴ برای نسخه PC در ژاپن و در تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۵ برای تمام سیستم عاملهای اعلام شده در سایر مناطق منتشر خواهد شد. این در ژاپن به صورت فیزیکی و دیجیتالی منتشر خواهد شد و فقط به صورت دیجیتالی در سایر مناطق منتشر می شود. نسخه ویژه Vergil، Trish، و Lady را به عنوان شخصیت های قابل پخش قابل تحسین، هر کدام با فیلم های باز و پایان جدید باز می شود. لباس های اضافی برای Trish / Lady در نسخه اول چاپ نسخه فیزیکی گنجانده شده است. این همچنین شامل حالت Legendary Dark Knight، که قبلا تنها در نسخه PC یافت می شود، که تعداد دشمنان را برای هر جنگ افزایش می دهد. این شامل آهنگ صوتی زبان انگلیسی که قبلا وجود داشته است و همچنین یک آهنگ صوتی ژاپنی که اخیرا ضبط شده است را شامل می شود.

  دانلود ترینر Devil May Cry 4: Special Edition

  ترینر Devil May Cry 4: Special Edition همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Devil May Cry 4: Special Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Infinite Health، Infinite Power Magic، One Hit SSS، Max. امتیازات Styöe، حداقل ماموریت پاک کردن زمان، فریز تایمر کاخ خونین، حداکثر EX. (Nero)، حداکثر تمرکز (Vergil)، اسلحه Instant Charge (Lady)، One Hit Kill، Teleport، Orbs Infinite Orbs، Infinite Souls افتخار، باز کردن تمام مأموریت ها، Super Jump، Super Speed. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۹-۰۳-۲۹) از بازی شیطان May Cry 4: نسخه ویژه است.

  جهت دانلود ترینر  Devil May Cry 4: Special Edition از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر