دانلود ترینر Devil May Cry HD Collection

  ترینر Devil May Cry HD Collection : بازی های محبوب شیک، Devil May Cry، Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3 Special Edition در یک مجموعه! همانطور که دانته، شکارچی شیطان نهایی، شما با شخصیت های جذاب مثل Trish، Lady و Lucia پیوستگی خواهید داشت و برای اولین بار در ۶۰fps تکیه می کنید. شیطان می میره: اولین ظهور دانته، شکارچی شیطان نهایی! دانته با خون یک جنگجوی دژ افسانه ای که از طریق رگهایش جریان می یابد، پادشاه جهان زیرزمینی، Mundus را می گیرد. شیطان می می گریه ۲: رقص با شیطان. مجموعه ای از دهه های بعد از اولین بازی، این عاقبت حرکت هایی مانند اجرای دیوار و طوفان باران را به همراه می آورد و فعالیت دانته را به سطح بعدی از شیکر تبدیل می کند. حالت پاداش “قاتل خونین” نیز اولین بار است. Devil May Cry 3 Special Edition: این پیشوای اولین شیطان May Cry Vergil، برادر دوقلو Dante را معرفی می کند. سبک بازی خود را با انتخاب از سبک های مختلف به سطح بالا سفارشی کردن و به دست آوردن حرکت و توانایی های جدید.

  دانلود ترینر Devil May Cry HD Collection

  Devil May Cry ™ مجموعه HD اولین عناوین اصلی Devil May Cry® را به ارمغان می آورد؛ Devil May Cry ™، Devil May Cry ™ ۲، و Devil May Cry ™ ۳: نسخه ویژه بیداری دانته با هم در یک بسته تعریف بالا برای اولین بار. با توجه به دانته، یکی از شخصیت های برجسته ترین بازی های ویدئویی دهه گذشته، مجموعه ای از Devil May Cry HD مجموعه ای از گیم پلی موفق به کسب جایزه و سبک است که این مجموعه به همراه گرافیک HD خیره کننده، محتوای پاداش و حمایت از غنائم و دستاوردها. Devil May Cry در سال ۲۰۰۱ با شکست مواجه شد. این عنوان توسط قهرمانان شگفت انگیز، بیش از حد بالا و ضد قهرمان دانته دانته، قلب های گیمرها را گرفته است. پسر به یک مادر انسانی و یک پدر شیطان به نام اسپاردا، نیمی از شیطان دانته از توانایی های ذاتی و قدرت های شیاطین های باستانی خود برای مبارزه ی یک مرد در برابر نیروهای تاریکی استفاده می کند و انسان را از لعنت نجات می دهد. Devil May Cry 2 در سال ۲۰۰۳ منتشر شد و مرکز دانته و شریک جدید و شیک و جدید خود را لوسیا را در فیفا به منظور شکست دادن مردی که به دنبال پرچم قدرت بود، شکست داد. Devil May Cry ™ ۳: نسخهی ویژه بیداری دانته نسخهی مشخصی از Devil May Cry 3 است: بیداری دانته، شامل تعدادی از پیشرفتها، از جمله امکان بازی به عنوان برادر دوقلو Dante، Vergil، و همچنین اضافه کردن حالت Bloody Palace Mode و حالت توربو. ویژگی ها: قهرمان مبارزه شیطان Iconic باز می شود – بازی به عنوان دانته، یکی از شخصیت های کلیدی بازی های ویدئویی دهه گذشته. تصاویری به روز رسانی – تجربه عمل شیک گوتیک را که این مجموعه برای HD خیره کننده شناخته شده است، با استفاده از بافت های به روز شده و پشتیبانی از پهنای باند بالا تجربه کنید. محتوای پاداش – مجموعه Devil May Cry HD مجموعه ای برای بازیکنان ثروتمند از مطالب جدید برای طرفداران و تازه واردین به طور یکسان ارائه می دهد. کسب غنائم و دستاوردهای – اهداف جدیدی را به وجود آورید و دلیلی برای زنده ماندن از اقدامات سریهای شیطان می کند.

  دانلود ترینر Devil May Cry HD Collection

  ترینر Devil May Cry HD Collection همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Devil May Cry HD Collection، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Max devil Trigger Gauge، Srylish Taring، Infinite Double Jump، Freeze Secret Timer Timer، Items notdebered، Infinite Orbs، Infinite Yllow Orbs، One Hit Kill. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی شیطان می میرند HD مجموعه.

  جهت دانلود ترینر  Devil May Cry HD Collection از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر