Rally Dirt (به سبک DiRT Rally) یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که توسط Codemasters برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. یک نسخه دسترسی سریع از بازی در تاریخ ۲۷ آپریل ۲۰۱۵ توسط سرویس پخش دیجیتال Steam منتشر شد. Rally Dirt یک بازی ویدیویی مسابقه ای است که بر تجمع تمرکز دارد. بازیکنان در حوادث زمانبندی شده در زمین های زمینی و جاده ای در شرایط مختلف آب و هوایی رقابت می کنند.

  دانلود ترینر Dirt Rally

  در انتشار، این بازی ویژگی ۱۷ اتومبیل، ۳۶ مرحله از سه مکان واقعی دنیای (Baumholder، Powys و Argolis)، و چند نفره ناهمزمان. Rallycross و پخش در مقابل پخش حالت چند نفره برنامه ریزی شده است. Codemasters در ماه ژوئیه ۲۰۱۵ با همکاری FIA World Rallycross Championship اعلام کرد. Rirt Dirt دارای تعداد زیادی وسیله نقلیه در انواع مختلفی از کلاس ها است. نسخه دسترسی اولیه شامل اتومبیل های ۱۹۶۰s، ۷۰s، ۸۰s، گروه B، گروه A، ۲۰۱۰ Rally مدرن و Pikes Peak است.

  DiRT Rally ساخته شده توسط Codemasters و جاده مورد آزمایش توسط بیش از ۶۰ میلیون مایل توسط انجمن DiRT تجربه تجربی نهایی است. این جوهر چیزی است که باعث می شود رالی منحصر به فرد مانند هیچ بازی دیگر – این احساس تلاش برای باقی ماندن در کنترل احساسات خود را، همانطور که شما در طول مسیر خطرناک، undulating جاده ها در سرعت فوق العاده، با هدف فشرده کردن همه چیز را از ماشین خود را در حالی که دانستن آن یکی سقوط می تواند به طور غیر قابل برگشت به زمان مرحله شما آسیب برساند. هر مرحله شما را به طور متفاوتی آزمایش می کند، زیرا شما در لبه کنترل روی سطوح مختلف در محدوده ای از محیط هایی مانند برف، یخ، زمین و خاک قرار می گیرید و با انواع انواع آب و هوا روبه رو می شوید. همانطور که ماشین رنج می برد، شما نیاز به آسیب مکانیکی در حالی که تیم تدارکاتی اختصاصی شما تلاش می کند تا شما را با تعمیرات محدود با محدودیت زمانی حفظ کند. مراحل مرحله با هم و هر تظاهرات می شود یک آزمون ماراتن مانند غلظت و مهارت به عنوان شما را در راننده خود اعتماد به نفس، تعقیب فرار کامل بی پایان.

  دانلود ترینر Dirt Rally

  ترینر Dirt Rally همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Dark Rally، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: اعتبار بی نهایت، اضافه کردن ۱۰۰٫۰۰۰ اعتبار، تایمر فریزر، بدون زمان مجاز، زمان نامتناهی نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 از بازی خاک رالی است.

  جهت دانلود ترینر Dirt Rally از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر