Dishonored 2 یک بازی ویدئویی با ماجراجویی خیره کننده است که توسط Arkane Studios و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این مجموعه در امپراتوری داستانی جزایر با اکثریت ناخوشایند ۲ در شهر ساحلی کارناکا قرار دارد. پس از اینکه امیلی كالدین، امپراتور توسط “غاصب غریب دیگر” منهدم می شود، بازیکن می تواند بین بازی به عنوان امیلی یا محافظ او و پدر كوروو Attano را انتخاب كند. هم امیلی و هم Corvo خود را از توانایی های فراطبیعی استفاده می کنند. آنها به طور متناوب تصمیم می گیرند که آنها را به طور کامل از بین ببرند. بسیاری از راه ها برای موفقیت در هر ماموریت مشخص از استبداد تا درگیری های خشونت آمیز وجود دارد. ایده هایی برای دنباله ای به Dishonored در حالی که محتوای قابل دانلود آن را توسعه داد، باعث ایجاد تصمیم برای ایجاد یک صدا برای Corvo Attano پس از اینکه یک شخصیت خاموش در اولین مرحله بود. امیلی كالدین اولین بار به عنوان شخصیت قابل پخش پیشنهاد شد و پیشرفت زمان بندی را به همراه داشت. طراحی توسط نقاشی ها و مجسمه ها تحت تاثیر قرار گرفت. مجموعه ای در شهر جدید شهر کورناکا، تاریخ آن در طی یک سال اختراع شد. این شهر در کشورهای اروپای جنوبی مانند یونان، ایتالیا و اسپانیا بر اساس معماری، مد و فن آوری های ۱۸۵۱ ساخته شده است.

  دانلود ترینر Dishonored 2

  نقش خود را به عنوان یک قاتل فوقالعاده در Dishonored 2 تکرار کنید – پیروی از بازی اکشن اول شخص Arkane استودیو و برنده بیش از ۱۰۰ جایزه بازی سال، Dishonored. راه خود را در یک جهان که در آن عارف و صنعت در حال برخورد هستند، بازی کنید. آیا شما انتخاب می کنید به عنوان امپراتوری امیلی Kaldwin یا محافظ سلطنتی، Corvo Attano بازی کنید؟ آیا راه خود را از طریق بازی غیر قابل مشاهده، استفاده کامل از سیستم مبارزه با وحشیانه خود، و یا استفاده از یک ترکیب از هر دو؟ چگونه مجموعه ای از قدرت های منحصر به فرد، سلاح ها و ابزارهای خود را برای از بین بردن دشمنان خود ترکیب می کنید؟ داستان به انتخاب شما پاسخ می دهد، که منجر به نتایج جذاب و جذاب می شود، همانطور که از طریق هر یک از ماموریت های دست بازی، بازی می کنید. Dishonored 2 تنظیم شده است ۱۵ سال پس از پروردگار Regent شده است مورد تجاوز قرار گرفته است و دردناک رحم طاعون به تاریخ به تصویب رسید. یکی از غریبان غریب دیگر تاج و تخت امپراتوری امیلی کالدین را دستگیر کرده است، و سرنوشت جزایر را در تعادل حلق آویز می کند. به عنوان امیلی یا Corvo، فراتر از خیابان های افسانه ای Dunwall به Karnaca، یک شهر ساحلی خیره کننده ای است که کلیدهای بازسازی امیلی را در اختیار دارد. مسلح با علامت Outsider و توانایی های قدرتمند جدید، پیگیری دشمنان خود را و عقب بر گردیم آنچه که به حق شماست.

  دانلود ترینر Dishonored 2

  ترینر Dishonored 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Dishonored 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، مانا بی نهایت، مهمات Infinite، مواد مصرفی بی نهایت، اکسیژن بی نهایت، حالت مخفی، فوق العاده سرعت، پرش فوق العاده، بدون افتادن، یک ضربه کشتن، طلا بی نهایت، رون بی نهایت، صفات بی نهایت، استخوان های نهنگ بی نهایت. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.77.8.9 از بازی Dishonored 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Dishonored 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر