Dishonored: Death of Outsider یک بازی ویدئویی پنهانی برای ماجراجویانه است که توسط Arkane Studios و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی سوم در سری Dishonored است که زیر Dishonored 2 قرار دارد و در ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷ در مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی شد. این به دنبال بیلی لورک، قبیله ی تروریستی است، زیرا او Daud را مربی خود می یابد و در تلاش برای کشتن Outsider، یک موجود فوقالعاده است که توانایی های جادویی را در چند انتخاب انتخاب می کند. بازیکن دارای دسترسی به توانایی های فراطبیعی است که انرژی را برای استفاده هزینه می کند. این انرژی برای مدت زمان کوتاهی دوباره رشد می کند. بر خلاف بازی های قبلی در سری، این توانایی ها در همان زمان باز می شوند. قدرت تحرک عمیق Lurk است که “جابجایی” است، که به او اجازه می دهد تا نشانگر را در جهان تنظیم کند. پس از آن بازیکن می تواند در هر زمان به آن به طور اتفاقی از آن استفاده کند. در میان چیزهای دیگر، او قادر به سرقت چهره NPC ها برای ترکیب است. در طی مأموریت ها، بازیکن ممکن است قراردادهای اختیاری را در بازارهای سیاه و سفید که مأموریت های جانبی هستند، شامل انجام وظایف مانند قتل شخصیت دیگری، انتخاب کند. در یک مثال، شخصیت با کشتن یک Mime کار می کند و آن را مانند تصادف به نظر می رسد. علاوه بر توانایی های فراطبیعی، بازیکن می تواند از ابزارها و ابزارهای مختلف استفاده کند. یکی از این ابزارها، معدن قلاب است. مینی قلاب می تواند بر روی هر سطح، از جمله دیوارها و سقف ها قرار گیرد، و هر دشمن را می گیرد و آنها را به سمت آن می کشاند. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به غیر کشنده یک هدف را خنثی یا پنهان کردن یک بدن، هر چند دو معدن قلاب واقع در نزدیکی یکدیگر می تواند نیمی از NPC ها را نابود (کشتن آنها). تکمیل بازی یک حالت “بازی اصلی به علاوه” را باز می کند، جایی که بازیکن به قدرت هایی که در Dishonored 2. Wikipedia® استفاده می شود دسترسی دارد.

  دانلود ترینر Dishonored: Death of the Outsider

  از طراحان برنده جایزه در Arkane® Studios می گوید: Dishonored®: Death of the Outsider، ماجراجویی مستقل بعدی در سری Dishonored® که به شدت تحسین شده است. یکی از مظنونان فوق العاده بد است و نقش بیلی لورک را به رسمیت می شناسد، زیرا او با Daud mentor او را مجددا به منظور جلوگیری از بزرگترین تدابیر که هرگز درک شده است. Death of the Outsider که بر اساس امضای گیم پلی Dishonored® ۲ و سبک هنری است، ویژگی های کلیدی سری، از جمله سیستم های مبارزه با وحشیانه، طراحی سطح منحصر به فرد و داستان سرایی همه جانبه است که به هر انتخاب شما پاسخ می دهد. با شخصیت های هیجان انگیز و عمل هیجان انگیز، مرگ از بیگانه نقطه ورود کامل برای کسانی که جدید به سری Dishonored، در حالی که ارائه گسترش قابل توجهی از گیم پلی و جهان برای طرفداران قدیمی است. داستان: نقش بیلی لورک (معروف به مگان فاستر)، یکی از بدترین قاتلان دونوال برای استخدام است. بزرگترین قاتل که پیش از این تصور می شد با مربی قدیمی خود، قاتل افسانه ای Daud پیروز شد، شما بزرگترین قتل را انجام می دهید: قتل عام، شخصیت خدایی مانند Billie و Daud را به عنوان برخی از لحظات ناپذیر امپراتوری موثر می دانند. همانطور که شما به عمق غرقابی گوشه های کارناکا می روید تا رمز و راز بیگانه و ریشه های او را کشف کنید، شما با مخالفان مرگبار، قدرت های باستانی و تصمیمات دشوار روبرو خواهید شد که برای همیشه جهان اطراف شما را تغییر خواهد داد.

  دانلود ترینر Dishonored: Death of the Outsider

  ترینر Dishonored: Death of the Outsider همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Dishonored: Death of the Outsider، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Mana، Infinite Ammo، Infinite Consumables، Oxygen بی نهایت، Mode Stealth، Super Speed، Super Jump، No Damage Fall، One Hit Kill، Gold Infinite، Runes Infinite، صفات بی نهایت، استخوان های نهنگ بی نهایت. نکته: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.142 از بازی Dishonored: Death of the Outsider است.

  جهت دانلود ترینر Dishonored: Death of the Outsider از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر