مربی ناسازگار. Dishonored یک بازی ویدیوی ماجراجویی ۲۰۱۲ است که توسط Arkane Studios و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این شرکت در اکتبر ۲۰۱۲ برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. در شهر دونوال، شهر دیکنور، که در اواخر قرن نوزدهم قرار دارد، به نام Corvo Attano، محافظ افسانه ای امپرا … او برای قتل او طراحی شده است و مجبور به تبدیل شدن به یک قاتل، به دنبال انتقام از کسانی که در برابر او مخالفت کردند. Corvo در تلاش خود توسط Loyalists – یک گروه مقاومت برای مبارزه برای به دست آوردن Dunwall و Outsider – یک قدرتمند است که Corvo با توانایی های جادویی نفوذ کمک می کند. تعدادی از بازیگران ذکر شده از جمله سوزان سراندون، براد دوفیر، کری فیشر، مایکل مادسن، بیلی لوش، لنا هادی، جان اسلاتری و کلوچه گریس موریتز کار صوتی را برای بازی انجام دادند.

  دانلود ترینر Dishonored

  این بازی از منظر شخصیت اول بازی می شود و اجازه می دهد تا بازیکن را به انجام یک سری ماموریت های ترور در انواع مختلف با تاکید بر انتخاب بازیکن. مأموریت ها را می توان از طریق سکوت، مبارزه یا ترکیبی از هر دو انجام داد. بررسی هر سطح راه های جدید و جایگزین برای انجام اهداف ماموریت را باز می کند و می تواند تمام ماموریت ها، حذف تمام اهداف Corvo را به شیوه ای غیر کشنده ای کامل کند. داستان و ماموریت ها در پاسخ به اقدامات خشونت آمیز بازیکن یا عدم آن تغییر می کنند. توانایی های جادویی و تجهیزات طراحی شده اند که برای ایجاد اثرات جدید و متنوع ترکیب شوند. Dishonored بررسی های مثبت را به طور کلی دریافت کرد، که بر روایت های فردی ماموریت ها و آزادی موجود در تکمیل آنها متمرکز بود. انتقاد بر روایت کلی، که قابل پیش بینی بود، و مشکلات کنترل شخصیت بازیکن کاهش یافت. پس از انتشار این بازی، جوایز متعددی از جمله جایزه ۲۰۱۲ Spike Video Game برای بهترین بازی اکشن و ماجراجویانه و جایزه BAFTA 2013 بهترین بازی را به دست آورد و بارها و بارها به عنوان بهترین بازی اکشن ماجراجویی ۲۰۱۲ و یکی از بهترین بازی های سال بازی ها.

  دانلود ترینر Dishonored

  ترینر Dishonored همراه با گزینه های تقلب

  این یک مربی عالی است که به شما می دهد: Infinite Health، Infinite Mana، Infinite Breath، Kills Easy، Ammo Unlimited، No Reload، Unlimited Jump Mines، Get Tools Cable، Get Money، Get Runes.
  توجه: این مربی با نسخه Dishonored v1.5 + Brigmore Witches از بازی کار خواهد کرد.

  جهت دانلود ترینر  Dishonored از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر