دانلود ترینر Divinity: Original Sin II

  دانلود ترینر Divinity: Original Sin II : الوهیت: Original Sin II یک بازی ویدیویی با نقش آفرینی است که توسط Larian Studios برای مایکروسافت ویندوز ، دنباله الهیات ۲۰۱۴: Original Sin ساخته و منتشر شده است. این بازی در ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷ منتشر شد. طرح بازی قرن ها بعد از اولین الوهیت انجام می شود: سیستم عامل در زمان جنگ و آزار و اذیت مذهبی ، اسقف الکساندر the Innocent همه Sourcerers را مجرم معرفی می کند ، بنابراین گروهی از چهار Sourcerers سوار می شوند. تلاش برای شکست دادن او. چیزی شبیه به استعداد تنها گرگ در الوهیت: گناه اصلی ممکن است مهمانی های کوچکتر یا حتی یک شخصیت مجرد را در اختیار شما قرار دهد. بازیکنان می توانند در شروع بازی آمار شخصیت ، نژاد و داستان شخصیت خود را انتخاب کنند. آنها می توانند حداکثر سه همراه را برای کمک به آنها جذب کنند. همراهان می توانند در حالت های چند نفره به شخصیت های قابل پخش تبدیل شوند. حداکثر سه بازیکن دیگر می توانند در چند نفره با یکدیگر به رقابت یا کمک یکدیگر بپردازند. پخش کننده می تواند محیط را به نفع خود دستکاری کند ، با گفتگو و سؤالهای مختلف بسته به سابقه کاراکتر متفاوت است. یک سیستم مهارت مهارت ، به بازیکنان امکان می دهد مهارت های خود را با هم مخلوط کرده و تغییر دهند. یک سیستم پوششی نیز نمایش داده شده است و می توان از آن در جنگ استفاده کرد. این بازی همچنین دارای یک حالت چند نفره رقابتی است ، که در آن بازیکنان به دو تیم مختلف تقسیم می شوند و در یک نقشه عرصه بازی مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

  دانلود ترینر Divinity: Original Sin II

  دنباله مشتاقانه پیش بینی شده برای برنده جایزه RPG. مهمانی خود را جمع کنید. استاد جنگ عمیق و تاکتیکی. به ۳ بازیکن دیگر بپیوندید – اما بدانید که فقط یکی از شما شانس تبدیل شدن به یک خدا را دارد. الهی مرده است. Void نزدیک می شود. و قدرتهای نهفته در درون شما به زودی بیدار می شوند. نبرد برای الوهیت آغاز شده است. عاقلانه انتخاب کنید و با اعتماد به نفس؛ تاریکی در هر قلب کمین می کند. چه کسی خواهید بود؟ یک جن گوشت خوار؛ مارمولک امپراتوری؛ ارواح از قبر برخاست؟ داستان نژاد و مبدا خود را انتخاب کنید ، یا خود را بسازید! دریابید که جهان چگونه واکنش متفاوتی نسبت به چه کسی و شما نشان می دهد. زمان رسیدن به یک الوهیت جدید است! مهمانی خود را جمع کنید و با همراهان خود روابط برقرار کنید. مخالفان خود را در نبردهای عمیق مبتنی بر تاکتیکی منفجر کنید. از محیط به عنوان سلاح استفاده کنید ، از ارتفاع به نفع خود استفاده کنید و عناصر را دستکاری کنید. صعود به عنوان خدایی که ریولون به شدت به آن احتیاج دارد. دنیای وسیع و لایه لایه دار Rivellon را به تنهایی یا با ۴ بازیکن در بازی تعاونی drop-in / drop-out کشف کنید. به هرجایی بروید ، هرکسی را بکشید و راههای بی پایان تعامل با جهان را کشف کنید. بازی را در حالت های جدید PvP و Game Master ادامه دهید.

  دانلود ترینر Divinity: Original Sin II

  الوهیت: مربی اصلی Sin II (+22) گزینه ها:
  مربی بازی Divinity: Original Sin II ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید:
  بی نهایت سلامت ، زره پوش بی نهایت ، نقاط عمل نامتناهی ، نقاط منبع نامتناهی ، مهارت های بدون سرماخوردگی ، بدون اضافه وزن ، حداکثر نگرش ، سرعت فوق العاده ، زره پوش دشمنان ، یک ضربه کشته ، طلای بی نهایت ، تجربه نامحدود ، فوق العاده آمار / ویژگی ها ، معادلات بی نهایت ، کتاب مهارت های بی نهایت ، پیمایش های نامحدود ، نماهای قفل بی نهایت ، شیشه های شناسایی نامحدود ، نکات دارای ویژگی های نامتناهی ، امتیازات مهارت های نبرد بیکران ، امتیازات مهارتهای مدنی بیکران ، نقاط استعدادی بی نهایت ، نکات بی نظیر کتاب ، بازی Cheatbook بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v3.6.49 از بازی Divinity: Original Sin II (Definitive Edition) است.

  یادداشت
  “Skills No Cooldown”: قبل از استفاده از مهارت ها ، آن را روی مهارت هایی که در حال حاضر در خانه هستند انجام نمی دهد.
  “بدون اضافه وزن”: حتی اگر وزن بیش از حد باشد ، اثر وضعیت بارگذاری نشده را خواهید داشت. اگر قبل از استفاده از این گزینه قبلاً بار سنگین شده اید ، لازم است وزن موجودی خود را (وانت یا رها کردن چیزی) تغییر دهید تا جلوه اضافی بارگیری شود.
  هنگامی که شما هر ویژگی را افزایش می دهید ، “Super Stats / Attribute” اثر می گذارد ، تمام ویژگی ها روی ۴۹۹ یا بالاتر تنظیم می شوند.
  “نقاط مهارت مهارت نبرد بی نهایت” ، “نقاط مهارت مهارت مدنی بی نهایت” ، “امتیازات استعدادی بیکران” هنگام گذراندن این امتیازها تأثیر می گذارد.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر