زندان های مربی Dredmor. زندان های Dredmor یک بازی Indigo roguelike منتشر شده در تاریخ ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۱ توسط Gaslamp Games است. این بازی ویژگی گرافیکی مبتنی بر کاشی است. یک نسخه DLC برای بازی تحت عنوان “قلمرو خدایان کلام” نیز در همان سال منتشر شد. دومین DLC به نام “شما باید به نام پکیج توسعه” در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۲ منتشر شد. DLC سوم به نام “فتح ویزاردلندز” در تاریخ ۱ اوت ۲۰۱۲ منتشر شد.

  دانلود ترینر Dungeons of Dredmor

  این بازی دارای پشتیبانی گسترده ای برای تغییرات ایجاد شده توسط کاربر است. بازی شروع می شود به عنوان بازیکن فرض نقش شخصیت اصلی بازی وارد محیط زیست خزنده دزدانه سیاه چال. بازیکن وارد یک زندان در طبقه بالا و به تدریج از طریق سطوح مشکل افزایش می یابد. هر سطح یک پیچ و خم تولید شده به طور تصادفی از اتاق های متصل، پر از هیولا، تله، غارت و اشیاء مختلف است. دنیای بازی در یک شبکه مربع مبتنی بر کاشی قرار گرفته است که از یک منظر از بالا به پایین مشاهده می شود، جایی که بازیکن، دشمن، و اقلام و اشیاء مختلف، مربع های گسسته را اشغال می کند. این بازی به نوبه خود مبتنی بر است، و هر دو بازیکن و دشمنان متعدد به نوبت انجام اقدامات. هر نوبت ممکن است بازیکن ممکن است به هیولا در مربع های مجاور حرکت کند، بلند کردن، رها کردن و استفاده از اقلام و یا ارتباط با اشیاء مختلف در بازی باشد. همانطور که در اکثر بازی های نقش بازی، بازیکن دارای چندین آمار شخصیت است که تاثیر آن را در جنبه های مختلف گیم پلی تعیین می کند. بازیکن شروع به بازی با ۷ مهارت های انتخاب شده، که ممکن است بیشتر بهبود یابد به عنوان بازیکن به دست آوردن سطح تجربه. مبارزه با حملات صلیبی، محدوده و جادویی، و همچنین استفاده از وسایل و مهارت ها تمرکز می کند. سلاح و تجهیزات را می توان برای بهبود دفاع و توانایی بازیکنان استفاده کرد. بازیکن دارای فهرستی از اقلام است که می تواند شامل غذاهای مختلف، نوشیدنی ها، معجون ها، مواد دست ساز و غیره ویکی پدیا باشد.

  دانلود ترینر Dungeons of Dredmor

  ترینر Dungeons of Dredmor همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Indiogi teroguelike Dungeons of Dredmor، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: زندگی نامحدود، سحر و جادو نامحدود، پول نامحدود، ارتقاء، امتیاز نامحدود مهارت، نقطه مهارت بازنشستگی، زره نامحدود، مهارت نقطه مهارت، بدون مهارت بد، مهارت بدون خنک کاری توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.4 از بازی Dungeons of Dredmor است.

  جهت دانلود ترینر  Dungeons of Dredmor از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر