Dying Light: The Following – Enhanced Edition

  Dying Light: The Following – Enhanced Edition : در ادامه، گسترش عظیم به مرگ نور و فصل غیرمعمول داستان کایل کریون است. به یک منطقه وسیع جدید که تجربه تجربه نور خاموش خود را از طریق مکانیک بازی، محیط ها و چالش های جدید تبدیل خواهد کرد، باعث می شود که Dying Light باعث شکست میلیون ها بازیکن در سراسر جهان شود. Dying Light یک بازی ویدئویی وحشت برای اولین بار در جهان باز است که توسط توسعه بازی Techland لهستانی ساخته شده و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است.

  دانلود ترینر Dying Light: The Following – Enhanced Edition

  در ماه مه ۲۰۱۳ اعلام شد، آن را در ژانویه ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز، لینوکس، پلی استیشن ۴ و Xbox One منتشر شد. این بازی زمانی طراحی شد که در پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد اما بعدها به علت محدودیت های سخت افزاری لغو شد. در زمان آزادی، Dying Light نظرات مثبت از منتقدان دریافت کرد، با ستایش عمدتا در مبارزه، گرافیک، چند نفره، ناوبری و چرخه شبانه روز، در حالی که انتقاد در مورد داستان، مشکل و مسائل فنی، مورد انتقاد قرار گرفت. این بازی به عنوان بهترین عنوان برای ماه ژانویه ۲۰۱۵ شناخته شده است و رکورد فروش ماه اول برای مالکیت معنوی ترسناک بقای جدید را شکست. Techland اعلام کرد که پس از انتشار آن، به بازی خواهد پرداخت. به عنوان یک نتیجه، در ماه مه سال ۲۰۱۵، آنها یک پروژه دیگر را به تعویق می اندازند تا تمرکز خود را بر توسعه انتشار بعد از انتشار Dying Light تمرکز کنند. این گروه به روز رسانی های متعدد و دو بسته های محتوا قابل دانلود، یعنی Cuisine & Cargo و The Orchestra Bozak منتشر شد. گسترش، به نام Dying Light: این نیز اعلام شده است.

  دانلود ترینر Dying Light: The Following – Enhanced Edition

  ترینر Ethe0rium همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی The Dying Light: The Following – Advanced Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Health Infinite، استامینای بی نهایت، طول عمر سلاح بی انتها، Medikit Infinite، نقدی بی نهایت، مورد بی نهایت، Infinite Survivor XP، Infinite Power XP Infinite Agility XP، One Hit Kill، محل ذخیره سازی، Teleport، Infinite Throwable، Infinite Lockpick، Infinite Lockpick durability، Enemies Slowdown، دشمنان نمی توانند حرکت کنند، باتری بی نهایت، مهمات بی نهایت، بدون بارگزاری مجدد، Dayime + 1 یا – ۱ Hour، Super Accuraccy ، Freeze Challenge Timer، Infinite Legend XP، Super Speed، Super Jump، Teleport to Waypoint. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.16 از بازی Dying Light است: نسخه زیر – پیشرفته.

  جهت دانلود ترینر  Etherium از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر