دانلود ترینر Dying Light

  دانلود ترینر Dying Light : مرگ نور یک بازی بقا عمل ارائه شده در دیدگاه اول شخص است. این بازی در یک دنیای گسترده و خطرناک باز شده است. در طول روز، شما به یک محیط شهری ویران شده توسط یک اپیدمی مرموز بروید، برای تامین لوازم و ساخت سلاح ها به شما کمک می کند تا شما را به شکستن انبوهی از دشمنان بی معنی، گوشت گرسنه که طاعون ایجاد کرده اید، رونق دهید. در شب، شکارچی شکار می شود به این دلیل که آلوده به قدرت و تهاجم تبدیل می شود – اما حتی مرگبارترین شکارچیان شبح و غیرانسانی است که لانه آنها را تغذیه می کند. شما باید از تمام مهارت های خود و هر وسیله ی موجود برای زنده ماندن تا صبح استفاده کنید. Dying Light یک بازی معروف آخرالزمان زامبی است که در یک دنیای باز قرار دارد.

  دانلود ترینر Dying Light

  بازیکنان از یک محیط شهری گسترده ای عبور می کنند که به وسیله یک شیوع بدبختی به وقوع پیوسته اند و جهان را برای تامین منابع و ساخت سلاح ها برای دفاع در برابر جمعیت رو به رشد آلوده با تمرکز سنگین بر مکانیک فرارونری، می گذراند. بازیکنان همچنین می توانند چهار کاراکتر را در بازی سفارشی کنند. این بازی اکثرا با اکثر مبارزات با استفاده از سلاح های غواصی بر پایه اسلحه است. بیش از ۱۰۰ سلاح وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و زمانی که بازیکنان شروع به ساخت سلاح های جدید می کنند. نور در حال مرگ شامل یک دوره پویا روز و شب است. در طول روز، بازیکن باید بیرون برود و برای تأمین منابع برای ارسال به مناطق امن آماده شود. آنها همچنین می توانند تله ها را تنظیم کنند، بازماندگان تصادفی را ذخیره کنند، و راه خود را به سمت airdrops راه اندازی کنند. آلودگی ها آهسته و متزلزل هستند و به راحتی قابل مشاهده هستند، به این ترتیب می توانید بازیکن را به سادگی از آنها دور کنید، اما خطر آنها در اعداد افزایش می یابد. این بازی همچنین دارای یک سیستم آب و هوایی پویا است که شامل شرایط مختلف مانند مه، باران و باد می شود.

  دانلود ترینر Dying Light

  ترینر Dying Light همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Dying Light، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، سلاح های غیر قابل شکست، مهمات / بدون بارگذاری مجدد، موارد بی نهایت، بی نهایت Throwables، Infinite Lockpicks، اضافه کردن پول نقد / پول، Mega Survivor Rank XP ، Mega Agility XP، مگا قدرت، سرعت بالا، پرش سوپر، زمان گلوله، باتری بی نهایت، دشمنان Slowdown، Teleporter، مدت زمان باتری بی نهایت، خنک کننده قلاب فوری، چرخش روز و شب، توقف تایید چالش، باتری بی نهایت، Bullet Time / Slowmotion . توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.16.0 از بازی Dying Light است.

  جهت دانلود ترینر  Dying Light از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر