Dynasty Warriors 9 یک بازی هک و اسلش است که از منظر شخص ثالث با عناصر خفا انجام می شود. این بازی گیم پلی سری را با معرفی محیط دنیای باز بازسازی می کند. یک نقشه قابل انتقال از چین اجرا می شود که بازیکن می تواند آزادانه در حال حرکت بر روی پیاده روی، اسب یا قایق، بازی تمرکز بر محیط های زندگی مانند شهرهای و شهرها و همچنین مکان هایی که در آن جنگ های بزرگ رخ می دهد. ترکیبی از حرکت شخصیت ها نیز تجدید نظر شده است. بازیکن میتواند با استفاده از یک قلاب گیرنده، دفاعیات خود را نفوذ کند و نفوذ کند. یک چرخه شبانه روزی و سیستم آب و هوایی پویا نیز در این بازی برجسته شده است. زمان و آب و هوا در حال تغییر در زمان واقعی است، و دید دشمن در شب و یا زمانی که باران است. این نقشه در زمانی که مأموریت اصلی داستان تکمیل می شود، پیشرفت می کند، اما به عنوان “درجه بالایی از دشواری” توصیف می شود که می تواند با تکمیل مأموریت های جانبی مرتبط کاهش یابد. بازیکن می تواند مخفیگاه را با مبلمان خریداری شده از تجارین سفارشی کند و تزئین نماید. موارد خاص اثرات متفاوتی دارند. برای مثال، قرار دادن یک گونگ در خانه و برقراری ارتباط با آن به بازیکن اجازه می دهد که موسیقی پس زمینه را تغییر دهد. اطلاعاتی که در بازی یافت می شود می تواند زمان را پیش ببرد و غذا را فراهم کند که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به طور موقت آمار کاراکترهای قابل پخش، مانند افزایش قدرت حمله یا افزایش ارتفاع پرش آنها را افزایش دهد. این بازی همچنین شامل ماهیگیری، جمع آوری منابع برای ارتقاء سلاح و شخصیت ها، کمپینگ و سایر رویدادهای تفریحی نیز می باشد. هر شخصیت قابل پخش در بازی، پایان شخصی خود را دارد.

  دانلود ترینر Dynasty Warriors 9

  این داستان با شورش زرد توربان آغاز می شود و پیشرفت می کند، زیرا هدف نهایی در هر ۱۰ فصل که داستان بازی را تشکیل می دهند، تسخیر می شود.
  بازیکنان حق دارند انتخاب کنند که چگونه می خواهند از طریق هر فصل ادامه دهند، چه با تکمیل هر ماموریت، به صورت آزادانه در سراسر میدان، و یا به طور مستقیم به هدف نهایی. مأموریت های انتقادی، داستان های شخصیت بازیکن را گسترش می دهند و توسط مأموریت های متعدد از مناطق مختلف مانند مأموریت های منظم که بر مأموریت های انتقادی و درخواست های شخصیت های دیگر تأثیر می گذارند، تکمیل می شوند. وضعیت بسته به اینکه چه ماموریتی انتخاب می شود، همواره تغییر خواهد کرد. در بسیاری از جنگ هایی که بر روی نقشه رخ می دهد، بازیکنان راه های مختلف و تاکتیک هایی را برای آنها باز می کنند مانند “حمله به سر”، “راه اندازی یک حمله شگفت انگیز از موقعیت بلند” یا “نفوذ در شب” برای لذت بردن از دنیای گسترده ای از سه امپراطوری.

  دانلود ترینر Dynasty Warriors 9

  ترینر Dynasty Warriors 9 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Dynasty Warriors 9، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، Infinite Musou، استامینای بی نهایت، مهارت های ویژه بدون Coldown، حداکثر زنجیره ای، سوپر سرعت، سوپر پرش، موارد بی نهایت، بدون نیاز به هنر، اسب استامینا بی نهایت، ۱۰۰ قطره قطره، طلای بی نهایت، بی نهایت Exp، امتیاز ارتقا بی نهایت، بی بی بی Bibi، Infinite Daobi، بی نهایت Yibiqian، Infinite Huanqian، امتیازات شکار بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.14 از بازی Dynasty Warriors 9 است.

  جهت دانلود ترینر  Dynasty Warriors 9 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر