دانلود ترینر Emergency 2014 : اضطراری ۲۰۱۴ مربی. شما فرماندهی امدادرسان، آتش نشانی، پلیس و امدادرسانی فاجعه را دارید. تیم های خود را در ماموریت های زمان واقعی برای مقابله با بلایای طبیعی در مراکز عمده اروپا ارسال کنید. در این سری بازی جذاب ترین بازی، شما آتش سوزی های عمده را خنثی می کنید، قربانیان دفن شده را ردیابی می کنید و تمام شهرها را با جمعیت و نشانه های خود ذخیره می کنید. استراتژی خود را بسازید و در تمام زمان ها در نقشه های سندبلاست تحت کنترل قرار گیرید.

  دانلود ترینر Emergency 2014

  چهار ماموریت تک تک بازیکن وجود دارد که در آن اعتصابات شهابسنگی مردم را تهدید می کند. این سال ۱۸۹۰ است. سیارک کالیگولا مدار زمین را می گذراند و به سیاره نزدیک می شود که قطعاتی که آن را قطع می کنند (شهاب سنگ ها) روی زمین تاثیر می گذارد. یک شهرداری توسط یک شهابسنگ در استان راین امپراتوری آلمان، ویران شده است. آتش سوزی تهدید می کند که به شهر های مجاور گسترش یابد. در این ماموریت منحصر به فرد تاریخی، بازیکن مسئولیت واحدهای تاریخی (پومپ و آتش نشانان) را می گیرد تا وضعیت را تحت کنترل بگیرد. حدود صد سال بعد، کالیگولا دوباره به زمین نزدیک می شود. فقط این بار، آن را در یک برخورد مستقیم با سیاره آبی ما است. یکبار دیگر، آینده آن به وسیله اثرات شهاب سنگی مطرح می شود. بازیکن با نیروهای و وسایل نقلیه خود تلاش می کند تا از بلایای طبیعی جلوگیری کند و از افراد غیرنظامی در سه مکان مختلف، از جمله شهر پیزا محافظت کند که در آن یک برج برجسته برجسته در یک اعتصاب شهاب سنگین وحشتناک تخریب شده است. اضطراری ۲۰۱۴ شامل کل محتوای اورژانس ۲۰۱۳ و اضطراری ۲۰۱۲ DELUXE است و تعداد زیادی از ساعت های ممتاز گیم پلی، فیلم های دیدنی و جدید و واحدهای جدید مانند هلیکوپتر های آتشفشانی و پمپ های تاریخی اسب را به مجموعه های محبوب اضافه می کند. محافظت! نجات! نجات – جایی که بیشترین نیاز را دارید!

  دانلود ترینر Emergency 2014

  ترینر Emergency 2014 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Emergency 2014، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامت مردم، سلامتی بی نهایت، ماشین بدون آسیب، آتش خاموش، +۵۰٫۰۰۰ پول، +۵۰٫۰۰۰ امتیاز. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v3.1f (Steam) بازی اضطراری ۲۰۱۴ است.

  جهت دانلود ترینر  Emergency 2014 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر