دانلود ترینر Emergency 5 : اورژانس ۵ قسمت پنجم سری اضطراری است و در نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد. در حالیکه در ماموریت های مبارزات انتخاباتی، اورژانس ۵ اکنون هر دو حالت مبارزات انتخاباتی و آزاد را برای یک تجربه مایع و جوی بیشتر ترکیب می کند. در حالی که پیشرفت های زیادی در این بازی صورت گرفته است، به دلیل کمبود بهینه سازی آن، اورژانس ۵ ضعیف دریافت شد و “ویرایشگر نقشه” به شدت تغییر کرد. جایگزینی برای ویرایشگر پیشنهادی قبلی. بسیاری از سازندگان مدرن از این مسائل خودداری می کنند تا از بازی خارج از بازی اورژانس ۴ حرکت کنند، در حالی که مددینگ هنوز به طور فعال در اورژانس ۵ مورد بررسی قرار نگرفته است و توجهی را که به نظر می رسید مورد توجه قرار نمی گیرد. سریع عمل کن – نجات! محافظت! نجات خاموش شدن در EMERGENCY 5 هیچ کمبودی وجود ندارد.

  دانلود ترینر Emergency 5

  در نهایت، پس از ۸ سال، عاقبت واقعی اضطراری ۴ منتشر شد. در EMERGENCY 5 برای PC، شما ماموریت های نجات شتاب را در سه نقشه گسترده و دقیق هدایت می کنید. برای موفقیت، شما به تدریج ناوگان خود را از وسایل نقلیه و واحدهای امدادرسانی خود ارتقا دهید و اطمینان حاصل کنید که هر واحد در زمان مناسب در جای مناسب قرار دارد – اگر همیشه می خواستید که یک افسر مسئول کارگردانی آتش نشانی باشد، پلیس واحدهای فنی و امدادرسانی، شما به جای درست آمده اید. داشتن استراتژی مناسب برای توقف هرج و مرج ضروری است. در طول مبارزات گسترده، حوادث جزئی با رویدادهای پیچیده عمده متناوب، حصول اطمینان از ساعت گیم پلی. یک حالت همکاری همچنین اجازه می دهد تا تا چهار بازیکن حوادث چند نفره خاص را حل کند.

  دانلود ترینر Emergency 5

  ترینر Emergency 5 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی اورژانس ۵، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سریع خاموش آتش، افراد از طریق مسنجر درمان، سلامتی بی نهایت، +۵۰٫۰۰۰ پول، +۵۰٫۰۰۰ امتیاز. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.0.2 از بازی اورژانس ۵ است.

  جهت دانلود ترینر  Emergency 5 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر