Endless Legend Trainer – Endless Legend یک بازی استراتژی فانتزی ۴X مبتنی بر Turn Based است که توسط Amplitude Studios ساخته شده و توسط Iceberg Interactive برای مایکروسافت ویندوز و Mac OS X در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است. هدف بازی این است که در جهان “Auriga” با یکی از هشت نژاد از طریق دیپلماسی یا جنگ در حال توسعه فن آوری های جدید، کاوش زمین های جدید و ایجاد شهرهای جدید. Legend Endless سومین بازی ساخته شده توسط Amplitude Studios است و بخشی از همان “بی پایان” جهان است که در آن دو بازی گذشته فضای بی پایان و سیاه چال اند بی وقفه انجام شد.

  دانلود ترینر Endless Legend

  Endless Legend یک بازی استراتژی طراحی شده برای ارضای نیازهای عمیق گیمرهای ۴X برای بازی های استراتژی پیچیده، غنی و شگفت انگیز است. بعد از ۲۰۱۲ استناد به عنوان فضای بی پایان، فضای بی پایان، افسانه بی پایان با پیشرفت های بزرگی در هر جنبه – از جنگ نظامی تا دیپلماسی به خفا، سفر و استعمار – پیشرفت های زیادی در سیاره پیچیده Auriga بهبود می بخشد.

  دانلود ترینر Endless Legend

  ترینر Endless Legend همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Endless Legend، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: امتیاز فیلم Infinite، امتیاز مهارت های بی پایان، پول بی نهایت، Infinitive XP + Influence. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Endless Legend است.

  جهت دانلود ترینر  Endless Legend از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر