دانلود ترینر Enemy Front

  دانلود ترینر Enemy Front:  اولین نسخه واقعی WW2 FPS است که شامل تصاویری خیره کننده و یک تجربه گیم پلی Sandbox می باشد. Enemy Front از مدل استاندارد تجربه FPS با خطی اسکریپت خارج می شود و به بازیکن اجازه می دهد تا به سبک بازی خود برسد.جبهه دشمن (انگلیسی: Enemy Front) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط نامکو باندای گیمز و در سال ۲۰۱۴ در پلت‌فرم مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌است.بازی در حالت اول شخص است و در طول بازی بازیگر بین المللی. بازی با بیان دقیق تر می توانید با استفاده از عکس زیر بتوانید آن را تغییر داده و با استفاده از آن بتوانید از آن استفاده کنید ، با این کار خیلی آسان نیست. بازی چند حالت حمله دارد با چندین سلاح مختلف، در بازی حالت مخفی کاری بسیار رعایت شده و در اکثر مواقع در این حالت قرار دارد، در صورت شلیک مستقیم به جمجمه به وسیله تک تیرانداز صحنه آهسته ایجاد میشود، شما در پشت سر دشمن میتوانید او را با داشتن تفسیر بکشید یا با چاقوی زیر گلو و تفسیر سر خود را برای گرفتن اسکان به مکان رستگار کنید. در این نسخه جدید می توانید سایر موارد جدیدی را که ارائه می دهد ، مجدداً نشان دهند و فقط جسم متصل شونده مسلس است که در مواقع کمد استا در اکثر مواقع شما را در دو دیداری که ممکن است با خود خود انتخوابک گرچه در محاکمه انتخواب هر مسیا مالایالالاده سربازهای نازی در طول بازی مدام با گروههای عظیم به سمت شما می آیند و در این شرایط باچهار روش سعی در نابودی شما دارند که سازندگان در این روشها خلاقیت نشان دادند:

  دانلود ترینر Enemy Front

  Run & Gun، Stealth، Subterfuge – همه رویکردهای قابل قبولی برای بازیکن هستند، به حداکثر رساندن انگیزه بازیکن و قابلیت پخش مجدد. در مقابل حواس پرتگاه از مکان های نفس گیر اروپایی، بازیکن رابرت هاوکینز، خبرنگار جنگ امریکایی، در حال مبارزه و ماموریت های نظامی از عملیات ضد نازی در فرانسه، آلمان نازی، نروژ و ورشو در سراسر جنگ جهانی دوم را پوشش می دهد.

  دانلود ترینر Enemy Front

  ترینر Enemy Front همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز Enemy Front، شما می توانید از این ویژگی برای فعال کردن این کد های اصلی Cheat استفاده کنید: Health Infinite، Stamina Infinite، Infinite Ammo، No Reload، Super Speed، Super Jump، Bullet Time. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۳) از بازی جبهه دشمن است.

  جهت دانلود ترینر از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر