دانلود ترینر Escape Dead Island :  یک ترس و وحشت بقاء ماجراجویی است که توسط توسعه دهنده Fatshark سوئد توسعه داده شده است و توسط استودیوی آلمانی Deep Silver منتشر شده است. این اولین بازی Dead Island در این سری است که اسپین آف است ، بازی در کانون اصلی سریال انجام نمی شود. در تاریخ ۲۷ اوت ۲۰۱۴ ، Deep Silver فاش کرد که دسترسی به نسخه بتا از Dead Island 2 ، سومین مدخل اصلی این سریال ، برای کسانی که فرار Dead Island Island را در هر یک از سیستم عامل ها از پیش سفارش داده اند ، در دسترس خواهد بود. این داستان به بازیکنان اجازه می دهد تا از طریق چشم انداز روزنامه نگار مستند Cliff Calo، ریشه های ویروس زامبی را شناسایی کنند.

  دانلود ترینر Escape Dead Island

  هیچ قدرت فوق العاده برای حفظ کلیف زنده نیست، فقط چند اسلحه موقت علیه انبوهی از زامبی های آلوده. انتخاب عاقلانه بین خفا و مبارزه در لحظات خاصی از بازی یکپارچه خواهد بود. کلیف کالو، پسر ثروتمند رسانه ای تام کالو، رهبری زندگی بدون مراقبت را با توجه کمی به کسب و کار خانوادگی. با این حال، هنگامی که پدرش تصمیم به انتقال این شرکت به خواهر کوچکتر هدر خود می کند، کلیف احساس می کند که مورد توهین و توهین قرار گرفته است. كلیف و دوستانش با دانستن اینكه پدرش به طرز ناامیدی در مورد وقایع غیر قابل توضیح در بانوی برای کانال های پخش خود به جستجو می پردازند ، بادبان را سوار كردند تا داستانی را كه ارزش وی را اثبات می كند ، فرود بیاورند.

  دانلود ترینر Escape Dead Island

  ترینر Escape Dead Island همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی ترسناک Survival Survival Escape Dead Island ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب: Infinite Health ، Infinite Stamina ، گلوله نامحدود ، بدون بارگیری استفاده کنید. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (ساخت ۲) از بازی فرار جزیره مرده است.

  جهت دانلود ترینر  Escape Dead Island از باکس های دانلود استفاده کنید

   

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر