دانلود ترینر Etherium : اتریم جدید بازی استراتژیک در زمان واقعی است که توسط Tindalos Interactive، استودیوی Stellar Impact ایجاد شده است. این بازی استراتژی، به طور انحصاری برای PC، یک گیم پلی به خصوص پویا و پیچیده را با مکانیک بازی نوآورانه ارائه می دهد که ژانر را احیا می کند. در اتریم، سه امپراتوری درگیر مبارزه بی رحم برای کنترل تعداد انگشت شماری از سیارات که حاوی ذخایر غنی اتریم هستند، یک منبع مرموز از همه کسانی است که آرزو دارند. در حالت های چند نفره یا انفرادی، شما یکی از این سه جناح را با هر یک از ویژگی های خود، نقاط قوت، ضعف، فن آوری ها و توانایی های خاص خود هدایت می کنید و در جنگ های تیتانیکی برای کنترل کامل اتریم شرکت می کنید! اتریم یک بازی استراتژی در زمان واقعی است که در یک جهان علمی تخیلی قرار دارد و جایی که سه گروه برای یک منبع مرموز و نادر شناخته شده به عنوان «اتریم» مبارزه می کنند.

  دانلود ترینر Etherium

  مدیریت منابع خود را، پایه خود را توسعه، و فرماندهی پیاده نظام، تانک، هواپیما و colossi غول پیکر جنگ را به مبارزه نه تنها دشمنان خود، بلکه ناهنجاری های آب و هوایی و جناح های مرموز ثانویه در گیم پلی RTS استراتژیک و اصلی است. در حالت تک نفره Conquest، توانایی های تکنولوژیکی خود را گسترش دهید و مستعمرات خود را در فواصل دورتر فضایی، مونتاژ یک Armada محکم کنید. هر یک از سه جناح دارای نقاط قوت و ضعف خود، و همچنین مهارت های فرماندهی مختلف تاکتیکی مانند قرار گرفتن در معرض نقشه، کنترل آب و هوا یا بمباران سیاره ای هستند. استراتژی خود را تعریف کنید، تصمیم بگیرید که دشمن خود را با ضربه زدن به کشتی مادر خود از سطح سیاره یا سرکوب مستعمرات خود به سرعت سقوط دهید. در چند نفره، تیم را با ۴ بازیکن به رقابت بپردازید.

  دانلود ترینر Etherium

  ترینر Etherium همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Etherium، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: اتریم بی نهایت، Infinite CP، حداکثر سطح لجستیک، حداکثر سطح فنی، Drain Etherium دشمن، تخلیه دشمن CP، حداقل انفجار سطح تکنولوژی دشمن. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v0.0.8952 – v0.0.8952-v1.0.9083 از بازی اتریم است.

  جهت دانلود ترینر  Etherium از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر