یورو کامیون شبیه ساز ۲ یک بازی شبیه سازی وسیله نقلیه و دنباله ای به یورو کامیون شبیه ساز ایجاد شده توسط نرم افزار SCS برای مایکروسافت ویندوز و در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۲ منتشر شد. در اروپا تنظیم می شود، بازیکن می تواند در سراسر یک تصویر از اروپا رانندگی، بازدید از شهرستانها، برداشت انواع مختلفی از بار و تحویل آنها. این بازی در حال حاضر دارای دو شرکت کامیون جدید، اسکانیا و رنو است، که MAN از بازی اصلی بازگشته است. DAF، Iveco، کامیون های مرسدس بنز و Volvo به طور رسمی مجوز نگرفتند و نام آنها به ترتیب DAV، Ivedo، Majestic و Valiant تغییر نام داده شد. به روز رسانی های بعدی شامل نام تجاری رسمی برای DAF XF، ولوو FH16 و Iveco Stralis بود. در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۱۳، SCS یک نسخه لینوکس بتا این بازی را از طریق Steam به عموم منتشر کرد.

  دانلود ترینر Euro Truck Simulator 2

  یورو کامیون شبیه ساز ۲ یک تجربه حمل و نقل بی نظیر را با حجم زیادی از مطالب ارائه می دهد که شما را برای ماه ها یا حتی سال ها بازی می کند! مهارت های خود را در مانور این خودروهای قابل توجه نشان دهید و بر روی یک مجموعه قراردادهای تحویل در سراسر شهرستان های اروپایی باور نکردنی قرار دهید! مقدار زیادی از کار به این عنوان از ایجاد یک نقشه اروپایی که سالهاست برای ایجاد، بخش عمیق مدیریت کسب و کار و گرافیک با کیفیت بالا که یک جشن برای چشم است، رفته است!

  دانلود ترینر Euro Truck Simulator 2

  ترینر Euro Truck Simulator 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی simualation یورو کامیون شبیه ساز ۲، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: بدون آسیب، سوخت نامحدود، +۲۰٫۰۰۰ پول، نقطه ی خالی مهارت، +۱۰،۰۰۰ Exp. امتیاز، بدون خستگی توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.32.3.7s از بازی یورو کامیون شبیه ساز ۲ است.

  جهت دانلود ترینر Euro Truck Simulator 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر