Everspace ™ یک تیرانداز فضایی تک نفره مبتنی بر تمرکز است که ترکیبی از عناصر roguelike با تصاویر فوق العاده و داستان غیر خطی فریبنده است. این شما را در سفر به چالش کشیدن از طریق یک جهان در حال تغییر، اما به زیبایی ساخته شده پر از تعجب است. مهارت ها، تجربه و استعداد خود را برای بداهه نوازی به طور مداوم در حالی که در مورد موجودیت خود را از طریق برخورد با شخصیت های جالب یاد می گیرد، هرکدام از قسمت های خود را از پازل برای گفتن دارند. هر اجرا هیجان انگیز خواهد بود، زیرا شما باید موقعیت های کاملا جدیدی داشته باشید که هر بخش از بازی را طولانی مدت نگه می دارد و تعداد زیادی از لحظات ذهنی فرد را تجربه می کند. با این حال، مهم نیست که چگونه خلبان شما ماهر است، مرگ اجتناب ناپذیر است، اما تنها آغاز سفر بسیار بزرگتر است.

  دانلود ترینر Everspace

  ویژگی های برنامه Early Access / Xbox Preview تک تیرانداز فضایی roguelike با پیشرفت مداوم. سبک هنری پر جنب و جوش با تصاویری پرطرفدار که دارای بافتهای فراگیر هستند. راک کنترل جامد ۶DOF بهینه شده برای مبارزه با فضای سریع گام. مهندسی عمران و سیستم آسیب. ویژگی های آینده نسخه کامل دو کشتی دیگر پخش کننده با قابلیت های مختلف و دنده شروع. نمایش کابین پویای پویا برای تمام کشتی های پخش کننده. فریبنده داستان غیر خطی شامل شخصیت های جالب و متمرکز طراحی شده است. حالت هاردکور با permadeath برای طرفداران roguelike سخت سخت. پشتیبانی از VR برای Oculus Rift و HTC Vive.

  دانلود ترینر Everspace

  ترینر Everspace همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Everspace، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، سپر بی نهایت، انرژی بی نهایت، موشک های بی نهایت، مواد مصرفی بی نهایت، سوخت بی نهایت، مدت زمان اثر بی نهایت، اثر DEVICE بدون خنک کننده، یک ضربه کشتن، Infinite پول، بدون نیاز به دستکاری، نیروی پرش. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3.2 از Everspace بازی است.

  جهت دانلود ترینر  Everspace از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر