Genome Evil یک پیمانکار سه بعدی ۳D Metroidvania است که با تجربه های کلاسیک با تصاویر مدرن جفت می شود. ویژگی ها: سبک علمی تخیلی و بعد از آخرالزمانی. * کشف نقشه های عظیم. تجربه تک نفره مبتنی بر داستان جذاب است. پیشرفت شخصیت با مهارت های مختلف بازی کنید ۵۰۰ سال از زمان حال، جهان از طریق آخرالزمان از انقراض جمعی ششم و جنگ جهانی دوم که تمدن بشر فروپاشی کرده است، رفته است. یک جامعه مخفی به نام TLS (Last Shelter) وجود دارد که توسط اداره ارشد سازمان ملل متحد اداره می شود. تحت حفاظت پناهگاه شناور، فقط تعداد انگشت شماری از افراد انتخاب شده می توانند تکنولوژی های خود را بفروشند و به ارث برده باشند. در قرن بیست و یکم، هنگامی که انسانها TLS زمین را باز پس می گیرند، درگیری های بین فرهنگ جدید و قدیمی بشر، استعمار، بردگی و یا نجات زمین است؟

  دانلود ترینر Evil Genome

  Genius Evil 2.5D پیمایشگر پیمایشگر Metroidvania نوعی در حال توسعه توسط Crystal Depths LLC است که تجربه کلاسیک با تصاویر مدرن را جفت میکند. این ویژگی پیشرفت شخصیت تعریف شده توسط یک سیستم ویژگی های قابل تنظیم، نقشه های عظیم است که پاداش backtracking و یک immersive dystopian علمی تخیلی جهانی وام دادن به یک تجربه منحصر به فرد داستان مستقل یک بازیکن. ژنوم شرور چندین انتهای را دارد. در حالی که بقای هدف نهایی، انتخاب بازیکنان به طور مستقیم داستان و گیم پلی خواهد بود.

  دانلود ترینر Evil Genome

  ترینر Evil Genome همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Genius Evil، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، پرش، نمره مهارت بی نهایت، فرار سریع. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Genome Evil است.

  جهت دانلود ترینر  Evil Genome از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر