Evolve: Stage 2 بتا در Steam منتشر می شود. این بیشتر از یک بروزرسانی است ما تقریبا هر سیستم را اصلاح کردیم و هدف ما تبدیل Evolve به یک بازی آزاد بود. ما ویژگی های متعددی را اضافه کرده ایم، تعدادی از مشکلات را ثابت کرده ایم، ثبات و عملکرد بهبود یافته در سراسر هیئت مدیره و به طور کامل بسیاری از جنبه های بازی را دوباره طراحی کرده ایم.

  دانلود ترینر Evolve: Stage 2

  این یادداشت ها هر ویژگی ای را که گروه Turtle Rock Studios در حال کار سخت است را مختل کرده و افتخار می کند که امروز با شما به اشتراک بگذارید. Turtle Rock در هر جنبه ای از بازی به منظور بهبود تجربه Evolve نگاه کرده است. حالت ۴v1 Hunt به عنوان محوطه Evolve Stage 2، همراه با UI جدید و ساده، به بازار عرضه می شود. هر کلاس بهینه سازی شده و طراحی شده است تا “به راحتی قابل دسترسی” باشد، و با بهبود وضعیت پایداری، اگر تیم شما تا حد زیادی نباشند. این بدان معنی است که توانایی های جدیدی مانند Class Shield Burst پشتیبانی می کند که سپر همکاران خود را در این نزدیکی قرار می دهد. هیولا قوی تر است، با امتیاز بیشتری از مهارت های شروع و سلامتی. نقشه ها بر اساس داده های بازی قبلی طراحی شده اند تا مسابقات منطقی و منصفانه بین شکارچیان و هیولاها ارائه شود.

  دانلود ترینر Evolve: Stage 2

  ترینر Evolve: Stage 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Evolve: Stage 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Hunter / Health Monster، Infinite Jetpack Fuel، Enormous Armor Armor، Instant Cooldowns، Instant Evolve Meter، Super Stealth / Invisible – شکارچی یا هیولا، سرعت بخشیدن، Bullet Time / Slowmotion، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.13 (به روز رسانی اکتبر ۲۰۱۶) از بازی Evolve: Stage 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Evolve: Stage 2  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر