ترنر Evolve Evolve یک بازی ویدیویی نامتقارن، تعاونی و رقابتی است که توسط Turtle Rock Studios و توسط ۲K Games منتشر شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۵ منتشر شد. Evolve یک بازی چند نفره نامتقارن است که چهار بازیکن شکارچیان کنترل شده را در مقابل هیولای بیگانه قرار می دهد که توسط پنجمین بازیکن کنترل می شود. هر دو شکارچیان و هیولاها می توانند در طول بازی از توانایی های منحصر به فرد استفاده کنند.

  دانلود ترینر Evolve

  بازیکن هیولا می تواند سایر موجودات کوچکتر را به تکامل و تکامل تبدیل کند و با وارد شدن به مرحله ناهنجاری، خود را برای مدت کوتاهی آسیب پذیر سازد. این بازی دارای انواع نقشه هایی است که یکی از آنها یک جنگل بزرگ است و دارای برخی از عناصر صنعتی است که بازیکنان می توانند پناه بگیرند. انواع قدرت یو پی اس وجود دارد که هر دو شکارچیان و هیولاها می توانند با کشتن حیات وحش محلی دست یابند. شکارچیان قتل عام را انجام می دهند؛ در حالی که هیولا باید هر چهار شکارچی را بکشاند یا یک هدف ثانویه مانند انهدام یک پایگاه انسانی یا نیروگاه را کامل کند. تیم شکارچیان همیشه از چهار طبقه تشکیل شده است: تله، پشتیبانی، پزشکی، و یک کلاس حمله. هر کلاس شامل انواع مختلف شکارچیان با توانایی های مختلف و سبک های بازی است. بازیکن هیولا همچنین قادر خواهد بود از انواع هیولا را انتخاب کند؛ تا کنون تنها چهار نفر از این هیولاها از جمله Goliath، Kraken، Wraith و Behemoth شناخته شده اند.

  دانلود ترینر Evolve

  ترینر Evolve همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Evolve، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Hunter Team Health، Infinite Jetpack Fuel، Infinite Ammo / No Reload، Infinite Monster Health، Infinite Monster Armor، Instant Cooldowns، Flow Evolve Meter، Bullet Time / Slowmotion، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.55411 از بازی Evolve است.

  جهت دانلود ترینر  Evolve از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر