حدود ۷۹۰ میلادی. گروه کوچکی از رزمندگان نروژ در سواحل انگلستان فرود می آید. ممکن است تاریخ ممکن است اسم آنها را فراموش کرده باشد، اما اعمالشان زندگی می کنند. به عنوان رهبر قبیله خود، اجازه دهید جاه طلبی انتخاب خود را در حزب RPG Expeditions: وایکینگ هدایت. تاریخ چگونه به شما یادآوری می کند؟ آماده شدن برای یک ماجراجویی در تاریخ! هنرمندان منطق، سازندگان Expeditions: Conquistador، خوشحال هستند که شما را به نمایشگاه: Viking. برای یک ماجراجویی بزرگ آماده شوید. به عنوان رئیس جدید منصوب از یک قبیله وایکینگ مدرن، شما یک روستا از خود بسیار داشته باشد. اما برای نام گذاری خود به رشته های تاریخ، شما نیاز به قدرت عالی و ثروت زیادی برای رشد و شکوفایی روستای خود خواهید داشت. کمی از سمت چپ به دست آمده از سرزمین های نورس وجود دارد و بنابراین شما باید مناظر خود را در دریاها به غرب، که در آن داستان از یک جزیره بزرگ پر از گنج آماده برای گرفتن است.

  دانلود ترینر Expeditions: Viking

  ثروت خود را دنبال کنید: شوک های مورد اعتماد شما به شما خواهند رساند به والحالا اگر این سفارش روز باشد، اما شما بیش از وفاداری نیاز دارید تا میراثی را که برای هزاران سال به یاد می آورید، به دست آورید. حالا گروهی از رزمندگان را جمع آوری کنید، یک کشتی بسازید و به دنبال ثروت و شکوه خود در سراسر دریا باشید. بریتانیا در نمایشگاه منطق هنرمندان انتظار: وایکینگ. ویژگی های اصلی: ایجاد سربرگ وایکینگ بسیار خود را! شخصیت خود را از سیستم شخصیت منحصر به فرد خود بردارید، در این صورت آمار، مهارت ها و توانایی ها نقش شخصیت شما را تعیین می کند. ردیابی یا بازرگانی؟ وایکینگها نه تنها به عنوان جنگجویان خشونتآمیز شناخته شده بودند، بلکه معروف و مشهور بودند. چگونه ثروت، با هویج یا چوب را پیدا خواهید کرد؟ جنگ و سیاست: طرف با جناح های مختلف آنها Norsemen، Picts، یا زاویه. اعتبار: به انتخابات خود توجه داشته باشید، داستان های اعمالتان ممکن است دیگران را از ترس شما برانند، اما آیا به شما اعتماد خواهند کرد؟ گام به صفحات تاریخ: در یک داستان زیبا و احمقانه از تاریخ نوردیک.

  دانلود ترینر Expeditions: Viking

  ترینر Expeditions: Viking همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Expeditions: Viking، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite MOves، Infinite Attacks per Turn، امتیازات بی نهایت امتیاز، منابع بی نهایت، ارتقاء سریع آپارتمان، Super Speed، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.4 از بازی Expeditions: Viking است.

  جهت دانلود ترینر  Expeditions: Viking از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر