F.E.A.R. 2: Origin Origin یک بازی ویدیویی ترسناک روحانی اول شخص است که توسط Monolith Productions توسعه داده شده و توسط Warner Bros. برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است.

    دانلود ترینر F.E.A.R. 2: Project Origin

    این دنباله دار به F.E.A.R. و بازی دوم در F.E.A.R. سلسله. این در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۰۹ منتشر شد و دو روز بعد در روز ۱۲ فوریه ۲۰۰۹ در Steam در دسترس بود. F.E.A.R. 2 گیم پلی عناصر اصلی را از اصل اصلی حفظ می کند، از جمله مبارزه با اسلومو، حملات هنرهای رزمی، و افزایش A.I. A.I. از اصل F.E.A.R. برای بهره برداری از محیط ها شناخته شده بود، پشت سر ستون ها را پوشانده بود و میزها را خاموش کرده بود و بسیاری از این رفتارها برای دنباله ای حفظ شده است. ویژگی های جدید در این بازی عبارتند از: اهداف چشم (اغلب مردم به عنوان اهداف پایین اشاره)، ایجاد پوشش توسط هل دادن اشیاء، و توانایی استفاده از mechs در بخش های وسیله نقلیه. توانایی کشیدن و راه رفتن حذف شده است. منشاء پروژه، بازیگران متنوعی از دشمنان، و همچنین برخورد بیشتر با دشمنان فوقالعاده است. F.E.A.R. 2 اجازه پخش را به صورت دستی ذخیره می کند و ویژگی های یک حافظه صرفه جویی را دارد که بر روی یک سیستم بازرسی تأیید می شود. با این حال، این بازی به بازیکن اجازه می دهد تا هر سطحی از منوی اصلی پس از تکمیل آن سطح را پخش کند.

    دانلود ترینر F.E.A.R. 2: Project Origin

    ترینر F.E.A.R. 2: Project Origin همراه با گزینه های تقلب

    مربی برای بازی تیرانداز F.E.A.R. 2: Origin Origin، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، Stamina Infinite. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.05 بازی F.E.A.R. 2: منبع پروژه

    جهت دانلود ترینر  F.E.A.R. 2: Project Origin از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر