یک بازی کنسول قدیمی و فانتزی ۳D RPG توسط پکن Joyfun (شرکت شاخه Wangyuan shengtang) ایجاد شده است. کاربران یک ماجراجویی افسانه ای خواهند داشت و افسانه خود را در یک اسطوره سنتی چین بر پایه داستانی ایجاد خواهند کرد. تیم توسعه منحصر به فرد استعدادهای بالا از غول چینی با استفاده از UE4 و پیشرفته تکنیک ضبط حرکت جمع آوری موسیقی سنتی چین و رقص برای ایجاد یک جشن موسیقی و بصری جمع آوری! از اسطوره به رویای شما. یک بار یک سرزمین فوق العاده به نام NINE Land وجود دارد. در طول سلطنت پادشاهی YAO، یک فاجعه به نام “جینگ” تمام زمین را فرسوده کرد. پادشاهی YAO مراسم فداکاری عظیمی را برگزار می کند و به خدای خود دعا می کند “چرا رنج می برند”. با این حال، شکست خورد، ستاره های شمالی و جنوبی ناپدید شد، با شایعاتی مبنی بر قطع کردن سرنوشت خط، سرزمین به وحشت افتاد و تعادل بین کشورهای شکست خورده. اما در تاریکی جرقه های کوچکی وجود دارد، فراتر از این هرج و مرج، جوانان فقط سفر خود را آغاز می کنند …

  دانلود ترینر Faith of Danschant

  جشن ویژوال از Unreal Engine4. Unreal Engine4 به عنوان موتور قدرتمند ترین ۳D به طور طبیعی در بازی استفاده شده است. UE4 دارای پیشرفته ترین سیستم انیمیشن متحرک استخوان و موتور برخورد فیزیکی است که تجربه واقعی RPG واقعی را به ارمغان می آورد. جشن بصری با مدل سازی و رندر ظریف ۳D آغاز می شود، آخرین اثر ویژه DX، تنظیم عمق صحنه عمیق، تاری حرکت، پیشرفته ضد عرق، ریزرجنس ذرات، پوشش نور پویا، تسلیت و دیگر سری های تکنولوژی نوآورانه. ما حالت نبرد اصلی را ایجاد کردیم: علاوه بر مهارت معمولی در بازی RPG به طور منظم، سیستم اتصال ضعف، سیستم تعهد اسپرد، سیستم کمک و جنبش استراتژیک، عناصر بسیار مهمی در نبرد خواهد بود. هنگامی که کاربران این استراتژی را بهتر می دانند، BOSS قوی را می تواند سریع تر کند.

  دانلود ترینر Faith of Danschant

  ترینر Faith of Danschant همراه با گزینه های تقلب
  ترینر بازی ایمان Danschant، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، امتیاز شمشیر بی نهایت، امتیاز روح بی نهایت، آیتم های بی نهایت، نمایش پنهان، حداکثر سطح روح، فوق العاده سرعت، حرکت آهسته، پول بی نهایت، بی نهایت Exp.، Infinite Spirit Sands. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.15 از بازی ایمان از Danschant است.

  جهت دانلود ترینر  Faith of Danschant از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر