Fallout 4 یک بازی ویدئویی بازی نقش بازی باز است که توسط استودیو بازی Bethesda طراحی شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است. این بازی پنجمین قسمت عمده سریال Fallout است و در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز، پلیاستیشن ۴ و Xbox One منتشر شد. ۲۰۰ سال پس از جنگ هسته ای، Fallout 4 در یک بوستون پس از آخرالزمانی تنظیم شده است که شخصیت بازیکن از یک پناهگاه زیرزمینی شناخته شده به عنوان یک خرک ظاهر می شود. گیم پلی شبیه به Fallout 3 است. تکمیل مأموریت ها و کسب تجربه، سطح کاراکتر را افزایش می دهد و توانایی های جدید را فراهم می کند. بازیکنان میتوانند با نمایش فردی یا شخصیتی شخص ثالث بتوانند تنظیمات جهانی باز Fallout 4 را در اراده بررسی کنند، و گیم پلی غیر خطی را اجازه میدهد.

  دانلود ترینر Fallout 4

  اعضای اضافی حزب می توانند با بازیکن همراه باشند، که می توانند در جنگ به آنها کمک کنند. بازیکنان توانایی ساخت و ساز و ساختن ساختمان ها و اقلام را دارند و از آنها برای ایجاد یک حل و فصل استفاده می کنند که می توانند شخصیت های غیر قابل بازیافت را جذب و ساکن شوند. Fallout 4 چندین بار قبل از اعلام این بازی شایعه شد. این بازی در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۵ اعلام شد و اولین گیم پلی بازی در کنفرانس خود در Bethesda در نمایشگاه Electronic Entertainment 2015 نشان داده شده است. این بازی همچنین دارای صدای فراگیر، اولین سریال است.

  دانلود ترینر Fallout 4

  ترینر Fallout 4 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Fallout 4، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite AP، Radiation Zero، Infinite Ammo، No Reload، Items Do not Reduce، Weight Nero، Super Precision، No Recol، Ignore Hacking تلاش کم، روزی + ۱ ساعت، قدرت قدرت زرهی بی نهایت، نقطه پرک کاهش نمی یابد، Minimum ساختاری مورد نیاز، آسان انتخاب قفل، حالت مخفی، اندازه بی نهایت، Super Speed، حرکت آهسته، سوپر پرش. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.10.26 از بازی Fallout 4 است.

  جهت دانلود ترینر Fallout 4 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر