Fallout: نیو وگاس یک بازی ویدیویی بازی اکشن در سری بازی های ویدئویی Fallout است. این بازی توسط Obsidian Entertainment توسعه داده شد و در اکتبر ۲۰۱۰ توسط Bethesda Softworks برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. محتوای قابل دانلود و نسخه های مجدد گسترش یافته که در سال های ۲۰۱۰-۲۰۱۲ دنبال شد.

  دانلود ترینر Fallout: New Vegas

  این بازی در یک محیط پس از آخرالزمان، باز جهان در ناحیه نوادا، کالیفرنیا و آریزونا مستقر است. بازیکن کنترل شخصیت شناخته شده به عنوان پیک، که توسط یک سرویس تحویل استخدام شده است تا یک بسته ناشناخته را در کویر Mojave به نوار لاس وگاس بفرستد اما در آنجا کشته شده است، به سرش زده و به مرد مرموز منتهی می شود که بسته را از بین می برد پس از اینکه توسط یک ربات محلی دوستانه، ویکتور و توسط یک مرد به نام دکتر میچل توسط یک پزشکت یافت، پیک به سمت کویر باز می گردد تا انتقام بگیرد و بسته ی سرقت شده را بازیابی کند. با انجام این کار، بازیکن در میان جناح های مختلفی که برای کنترل بر کویر و ارزشمند ترین دارایی خود، سد Hoover، که در نهایت به شکل آینده آیندۀ ساکنانش تبدیل می شود، گرفتار می شود. اگر چه Fallout 3 به طور مستقیم Fallout 3 به ترتیب انتشار بازی های Fallout موفق می شود، تجربه ای مشابه بازی را ارائه می دهد و موتور و برخی از محتواهای قدیمی را با Fallout 3 به اشتراک می گذارد. این علامت بازگشت بسیاری از عناصر موجود در عناوین Fallout قبلی است. بسیاری از کارکنان سرگرمی های Obsidian که به توسعه ی جدید وگاس کمک کردند، قبلا در Fallout و Fallout 2 کار می کردند. این بازی یک موفقیت حیاتی و تجاری بود و بیش از پنج میلیون نسخه را به فروش می رساند.

  دانلود ترینر Fallout: New Vegas

  ترینر Fallout: New Vegas همراه با گزینه های تقلب
  مربی برای بازی نقش بازی Fallout: New Vegas، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: حالت خدا، ۶۶۶٫۶۶۶ کلاه بطری، +۲٫۰۰۰ Exp. امتیاز، بدون حالت برش توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.4.0.525 از بازی Fallout: New Vegas است.

  جهت دانلود ترینر  Fallout: New Vegas از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر