Far Cry 3 یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص در جهان است که به طور عمده توسط Ubisoft مونترال در ارتباط با Ubisoft Massive، Ubisoft Red Storm، Ubisoft شانگهای ساخته شده و توسط Ubisoft برای مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر شده است. Far Cry 3: Dragon Blood در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۱۳ منتشر شد. Far Cry 3 در یک جزیره گرمسیری واقع در نزدیکی مجمعالجزایر مالایی بین اقیانوس هند و اقیانوس آرام قرار گرفته است. پس از تعطیلات، حواس پرتی، جیسون برودی، شخصیت اصلی باید دوستان خود را نجات دهد، که توسط دزدان دریایی ربوده شده اند و از جزیره و ساکنین آن نجات یافته اند. Far Cry 3 یک تیرانداز اول شخص است که همچنین ویژگی های بازی نقش بازی را شامل نقاط تجربه، درخت های مهارت و یک سیستم خلاقیت می داند. بازیکن توانایی پوشش پشت اشیاء را برای شکستن خطوط دشمن دید و همچنین به زیرچشمی نگاه کردن در اطراف و بیش از پوشش و سر و صدا. بازیکن همچنین توانایی انجام “حذف” های خاموش را با انجام حملات دزدانه از بالا، پایین و یا پشت سر گذاشته است. مدیر روایت بازی، جیسن واندنبرگ، گفت که نقشه حالت داستان حدود ده برابر بزرگتر از بازی های قبلی بازی است. بازیکنان توانایی بررسی و برنامه ریزی حملات خود را با استفاده از مخفی کردن تلفات و همچنین ضرب و شتم دشمنان با دوربین به منظور پیگیری جنبش خود را پس از شکستن خط چشم بازیکن.

  دانلود ترینر Far Cry 3

  فراتر از محدوده تمدن، جزیره ای است، یک مکان غیر قانونی که توسط دزدی دریایی و بدبختی های انسانی اداره می شود، جایی که فرار شما تنها مواد مخدر یا خنجر اسلحه است. این جایی است که شما خودتان را پیدا می کنید، در مکان هایی قرار می گیرید که درست از اشتباه فراموش شده اند، جایی که اصول خشونت زندگی می کنند. در Far Cry 3، بازیکنان به کفش جیسون برودی، در این جزیره استوایی مرموز، گام می زنند. شما از طریق جنگ هایی که انتخاب می کنید برای مبارزه با متحدان و یا دشمنان که در مسیر راه می یابید، داستان را افشا می کنید. اسلش، دزدکی حرکت کردن، منفجر کردن و شلیک راه خود را در سراسر جزیره در جهان است که تمام حس خوب و نادرست از دست داده است. مراقب زیبایی و رمز و راز این ناشناخته بهشت ​​باشید و زنده بمانید تا فهرستی از شخصیت های بی رحمانه و ناامید را بیرون بکشید. شما برای زنده ماندن بیشتر از شانس نیاز دارید.
  دانلود ترینر Far Cry 3

  ترینر Far Cry 3رهمراه با گزینه های تقلب

  از این مربی با بازی Far Cry 3 از بازی اول شخص تیرانداز جهان استفاده کنید و تمام این بازی ها را در بازی های آنلاین دریافت خواهید کرد: سلامتی نامحدود، مهمات بی نهایت، پول بی نهایت، سرنگ بی نهایت، مواد منفجره بی نهایت، نقاط مهارت بی نهایت، باز کردن اسلات سلاح، دقت فوق العاده ، سرعت فوق العاده، پرش فوق العاده، هیچ بارگزاری مجدد، بدون بازپرداخت، کیف پول بزرگ، کوله پشتی بزرگ، نامرئی، یک ضربه کشتن.
  توجه: این تقلب برای نسخه ۱٫۶ بازی Far Cry 3 است.

  جهت دانلود ترینر  Far Cry 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر