Far Cry 4 Trainer. Far Cry 4 یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Ubisoft Montreal توسعه داده شده و توسط Ubisoft برای PlayStation 3، PlayStation 4، Xbox 360 و Xbox One و Microsoft Windows منتشر شده است. دنباله ای از بازی Far Cry 3 در سال ۲۰۱۲، این قسمت چهارم در سری Far Cry است. داستان تک نفره به دنبال آژا قایل، یک بومی انگلیسی زبان نپال است که به منطقه Kyrat، یک منطقه وحشی و غیرمتعارف از هیمالیا ها می رود تا خاکستر مادرش را پراکنده کند. هنگامی که آنجا بود، او در یک جنگ داخلی گرفتار می شد، زیرا مردم تحت رژیم استبداد پادشاه خود، منصوب شده اند (تروی بیکر) که تحت سلطنت سرکوبگر تحت سلطه بود. Far Cry 4 نخستین بار در سری Far Cry نشان می دهد که شخصیت های اصلی بومی کشور است که در آن بازی اتفاق می افتد. مارک تامپسون، مدیر روایت Far Cry 4، اظهار داشت که او می خواهد روایت این بازی را برای اصلاح نقص هایی که قبلا بازی Far Cry 3 را تجربه کرده است، بخواند.

  دانلود ترینر Far Cry 4

  با Far Cry 4، شما خود را در Kyrat، یک منطقه نفس گیر، خطرناک و وحشی از هیمالیا که تحت رژیم یک پادشاه خود منصوب مستبد، Pagan مین تلاش می کنید، پیدا خواهید کرد. با زمینی که از جنگلهای سرسبز تا هیمالیا از روی برف پوشیده شده است، کل دنیا زنده است … و مرگبار است. از لئوپوراد، راینو، عقاب های سیاه و بدخشان های عجیب و غریب، Kyrat خانه ای برای حیات وحش فراوان است. همانطور که در شکار خود برای منابع قرار می گیرید، می دانید که چیزی ممکن است شما را شکار کند … خاکستر دشمن را از بالا در گری کروپتر همه چیز جدید بکشید و سپس در کت و شلوار خود به زمین برسید. صعود به پشت یک فیل شش تن و رها کردن قدرت خام خود را بر روی دشمنان خود. سلاح مناسب برای کار را انتخاب کنید، مهم نیست که چقدر دیوانه یا غیر قابل پیش بینی باشد که این شغل ممکن است. با یک زرادخانه متنوع، برای هر چیز آماده خواهید شد.

  دانلود ترینر Far Cry 4
  ترینر Far Cry 4 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی تیرانداز اول شخص Far Cry 4، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Armor Infinite، Stamina Infinite، Oxygen بی نهایت، پول بی نهایت، مهمات بی نهایت، تجارب بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، بدون Recoil، امتیازات مهارت بی نهایت، یک ضربه کشتن، کارمایه بی نهایت، Infinite Throwable، Super Accuraccy، سرنگ ویژه نامحدود، حالت مخفی، فوق العاده سرعت، سوپر پرش، زمان اثر سرنگ Infinite. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.10.0 از بازی Far Cry 4 است.

  جهت دانلود ترینر  Far Cry 4 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر