Far Cry Primal یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که توسط Ubisoft منتشر شده است. این برای پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس یکی در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۶ منتشر شد و همچنین برای مایکروسافت ویندوز در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۶ منتشر شد. این بازی در عصر حجر تنظیم شده و در اطراف داستان تککار، که شروع می شود به عنوان یک شکارچی غیر مسلح و افزایش می یابد تا رهبر قبیله شود. Far Cry Primal یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی است.

  دانلود ترینر Far Cry Primal

  همانطور که بازی در دوران قبل از تاریخ تنظیم شده است، گیم پلی بازی سنتی و گیم پلی خودرو در این مجموعه برجسته شده است و بازیکنان تنها می توانند به سلاح های غوغا مانند اسب ها، باشگاه ها، محورها و سلاح های کوتاه مدت مانند کمان ها دسترسی داشته باشند. بازیکنان نمی توانند سلاح ها را خریداری کنند و باید با استفاده از مواد منفجره در دنیا مانند چوب و سنگ آنها را بسازند. با پیشرفت بازیکنان، آنها می توانند سلاح های مرگبار بیشتری را با انواع مختلفی از منابع تولید کنند. بازیکنان همچنین به دنبال شکار برای غذا و یادگیری برای ایجاد آتش می باشند. [۸] بازیکنان علاوه بر مواجهه با شکارچیان طبیعی نیز فرصتی برای رهبر یک قبیله می گیرند و دیگر قبایل را از جهان دور می کنند. با استفاده از این ویژگی، بازیکنان مسئول مدیریت و محافظت از اعضای قبیله هم هستند. این بازی همچنین یک چرخه شبانه روزی دارد که گیم پلی را تحت تاثیر قرار می دهد. در شب، برخی از دشمنان تهاجمی و خطرناک تر می شوند. بازیکنان می توانند از آتش به عنوان ابزار محافظت شخصی یا شکار در شب استفاده کنند. بازیکنان می توانند حیوانات وحشی مانند گربه های ماقبل تاریخ و گربه های دندانه دار را در بازی با خوردن غذا بخورند. این حیوانات به عنوان یک همراه برای بازیکنان و کمک به آنها در مبارزه با دشمنان پس از تسلیم کمک کند.

  دانلود ترینر Far Cry Primal

  ترینر Far Cry Primal همراه با گزینه های تقلب
  مربی بازی Far Cry Primal، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Arrows / Throwables، Oxygen بی نهایت، تجربیات بی نهایت، امتیاز مهارت های بی نهایت، حالت مخفی، فوق العاده دقت، محل ذخیره، Teleport، سرعت فوق العاده ، حرکت اهسته. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3.3 (پچ ۳) بازی Far Cry Primal است.

  جهت دانلود ترینر  Far Cry Primal از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر