F.E.A.R. 3 – ترس ۳ (به سبک F.3.A.R) یک بازی ویدیویی ترسناک روحانی اول شخص است که توسط روز ۱ استودیو برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ طراحی شده است. این دنباله دار به F.E.A.R. 2: پروژه منشاء، و قسط سوم F.E.A.R. سلسله. این در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۰ اعلام شد و اعلام شد که شامل جان کارپنتر، کمک به سینما و همچنین نویسندگی استیو نیلز است. همچنین تنها F.E.A.R. بازی چند نفره آفلاین و اولین نفری که به معرفی همکاری می پردازد. در هر دو کمپین و چند نفره، بازیکنان شخصیت های خود را از منظر اول شخص کنترل می کنند. بازیکنان می توانند دو سلاح را در یک زمان حمل کنند و می توانند مهمات را از سربازان مرده و جعبه های سلاح بردارند. سیستم پوشش تغییر کرده است: به جای یک مکانیک کج، بازیکنان می توانند در اطراف لبه های پوشش خود را لرز و آتش از آنجا. این بازی آسیب بازیکن را به عنوان قرعه کشی قرمز روی صفحه نمایش نشان می دهد. اگر صفحه نمایش به مقدار مشخصی پر شود، بازیکن از بین خواهد رفت و نتیجه بازی خواهد شد. در بازی های همکاری و چند نفره، بازیکن به جای پای نیمکت وارد می شود و به هم تیمی ها زمان می دهد تا بازیکن نابود شود. ویکیپدیا®

  دانلود ترینر Fear 3

  نه ماه پیش، Point Man و F.E.A.R. این تیم برای متوقف کردن یک طفل تلپاتی باهوش که قحطی قهرمانانه را آغاز کرده بود ضربه زد. نقطه ای که مرد متوجه شد هدف این بود که برادرش Paxton Fettel، در کنار مادر آلتیمه واد، مادر شکنجه شده و روان درمانی او کار می کرد. با وجود این آشکار، نقطه ای از دستورات آنها برای نابودی آنها پیروی کرد و سپس شهر اطرافش را تخریب کرد و بیشتر او را F.E.A.R. تیم اکنون روشن است که نفوذ روانشناختی آلما جان سالم به در برده و بدتر از آن، او در حال تولد چیزی است که می تواند جهان را نابود کند. فتل از مرگ با دستورالعمل نامعلوم بازگشته است و حاضر به ترک نقطه نظر انسان نیست و از او درخواست کمک کرده است تا به آلما برسد. F.E.A.R. باقیمانده تیم هنوز تلاش برای تکمیل مأموریت خود را دارد. با زنجیره ای از فرمان او شکست خورده است و مرد نقطه ای که عکس های خود را می نامد، جایی که وفاداری او دروغ است؟ F.E.A.R. 3 یک همکاری متقابل را به وجود می آورد که به بازیکنان با توانایی های متمایز متفاوت می پردازد که بر روی بازی خود تاثیر می گذارند و همچنین تجربه شریک همکاری خود را دارند. گیمرها در حالت تک نفره یا همکاری با عنوان Point Man، یک سرباز سرعتی پیشرفته ژنتیکی که در ابتدا در F.E.A.R معرفی شده است، شرکت می کنند یا می توانند با همکاری خود برادر Paxton Fettel بازی کنند، که قدرت باور نکردنی Telekinetic او زندگی فراتر از قبر را به او داده است.

  دانلود ترینر Fear 3

  ترینر Fear 3 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Fear 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، No Realod، Slow Motion، OneHitKill، هیچ سلاح حمل بیش از حد. توجه: این ابزار تقلب برای v16.00.20 اصلی است. نسخه ۱۰۶۰ بازی.

  جهت دانلود ترینر  Fear 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر