مربی Fenix ​​Rage. Fenix ​​Rage یک بازی ویدیویی پلتفرم است که توسط توسعهدهنده گاو سبز توسعه دهنده کاستاریکا توسعه داده شده است. گیم پلی با یک متقابل بین پسر سوپر گوشت و پرنده شل مقایسه شده است. توسعه دهندگان آن توسط Sonic The Hedgehog و کارتون SWAT Kats 90 ساله الهام شدند. این بازی در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۴ در مایکروسافت ویندوز منتشر شد و در سال ۲۰۱۵ در OS X، PlayStation 4، PlayStation Vita و Xbox One منتشر خواهد شد.

  دانلود ترینر Fenix Rage

  شخصیت بازیکن، Fenix، پس از آن که یخ زده و شهر خود را از بین می برد، یک موجود شیطانی را دنبال می کند. Fenix ​​می تواند بی نهایت و همچنین خط تیره پرش کند. ۲۰۰ سطح وجود دارد و بازی هیچ آموزش ندارد. بازیکن در هر سطح جهش می کند تا به یک درب آبی برسد. هر سطح دارای یک کوکی اختیاری است که در دسترسی به ناحیه دشوار پنهان است. بازیکنان که آنها را جمع آوری می کنند دستور العمل خارج از بازی را برای کوکی های جدید دریافت می کنند. بازیکنان باید تمام سطح را بعد از مرگ دوباره راه اندازی کنند، هرچند بازی ها سریع هستند.

  دانلود ترینر Fenix Rage

  ترینر Fenix Rage همراه با گزینه های تقلب
  مربی بازی Fenix ​​Rage، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: پاک کردن زمان. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Fenix ​​خشم است.

  جهت دانلود ترینر   Fenix Rage از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر