در حال حاضر با کامل بازسازی ۳-D، Final Fantasy IV: بعد از چند سال می تواند به عنوان قبل از هرگز در PC بازی کند. شرکت در عهد حماسی که تقریبا دو دهه پس از وقایع FINAL FANTASY IV به نمایش در می آید. شخصیت های کلاسیک آنها را در کنار چندین قهرمان جدید مانند Ceodore، پسر Cecil و Rosa می گیرند. داستان: هفده سال از پایان جنگ گذشت، و پسر به شاه سیسیل و ملکه رزا از بارون به یک مرد جوان تبدیل شده است.

  دانلود ترینر Final Fantasy IV: The After Years

  شاهزاده سدوره در ناوگان بالون شناخته شده به عنوان بال سرخ، مشتاق به ملاقات انتظارات از خون و ایستگاه او است. با این حال بار دیگر یک ماه دیگر در آسمان ظاهر شد و با آن انبوهی از هیولاها که قصد تخریب دارند، وجود دارد. صلح مختصر که توسط سیاره آبی به وجود آمده است اکنون در معرض سقوط فاجعه آتی قرار دارد. Final Fantasy IV: After Years به ​​عنوان یک دنباله واقعی برای عنوان Super NES کلاسیک خدمت می کند. بازیکنان می توانند جهان را که دو دهه بعد در فاینال فانتزی IV دیده می شود، کشف کنند و یک رمز و راز را از طریق داستان های درهم آمیخته از بازیگران آشنا از شخصیت ها بیان کنند. شخصیت های کلاسیک آنها را در کنار چندین قهرمان جدید مانند Ceodore، پسر Cecil و Rosa می گیرند. هفتاد سال از پایان جنگ گذشت، و پسر به شاه سسیل و ملکه رزا از بارون به یک مرد جوان تبدیل شده است. شاهزاده سدوره در ناوگان بالون شناخته شده به عنوان بال سرخ، مشتاق به ملاقات انتظارات از خون و ایستگاه او است. با این حال بار دیگر یک ماه دیگر در آسمان ظاهر شد و با آن انبوهی از هیولاها که قصد تخریب دارند، وجود دارد. صلح مختصر که توسط سیاره آبی به وجود آمده است اکنون در معرض سقوط فاجعه آتی قرار دارد.

  دانلود ترینر Final Fantasy IV: The After Years

  ترینر Final Fantasy IV: The After Years همراه با گزینه های تقلب
  مربی بازی Final Fantasy IV: After Years، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Infinite Health، Magic Infinite، Max Movement Gauge، Gold Infinite، تجارب بی نهایت، Consumables هرگز کاهش، هیچ تصادفی برخورد، Super Speed، Drain Enemies Move Gauge، One Hit Kill، Save anywhere، Gold. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی فاینال فانتزی IV: بعد از سال است.

  جهت دانلود ترینر  Final Fantasy IV: The After Years از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر