Final Fantasy Type-0 HD یک بازی نقشآفرینی است که توسط Square Enix و HexaDrive طراحی شده است و توسط Square Enix برای PlayStation 4 و Xbox One و بعدها برای مایکروسافت ویندوز از طریق Steam منتشر شده است. Type-0 HD بازيگر با رزولوشن بالا از نسخه قابل حمل PlayStation Portable ژاپن Final Fantasy Type-0 است که از سری اصلی Final Fantasy و بخشی از زیر مجموعه های Fabula Nova Crystallis، مجموعه ای از بازی ها که یک مشترک مشترک دارند افسانه ها که شامل Final Fantasy XIII و Final Fantasy XV می شود.

  دانلود ترینر Final Fantasy TYPE-0 HD

  این در مارس ۲۰۱۵ در سراسر جهان منتشر شد، در حالی که بندر Steam در اوت ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد. این داستان بر روی Class Zero، گروهی از ۱۴ دانشجو از Dominion Rubrum که باید با امپراطوری Militesi همسایه مبارزه کنند هنگام حمله به دیگر کشورهای کریستال شرقی. در انجام این کار، این گروه در هر دو تلاش برای عقب نشینی و شکست نیروهای Militesi، و راز پشت جنگ و وجود کریستال، درگیر شد. پس از آنکه Type-0 یک نسخه ۲۰۱۱ در ژاپن را در PSP دریافت کرد، Type-0 HD در اواسط سال ۲۰۱۲ به عنوان بخشی از حرکت به منظور تبلیغ نسل بعدی کنسول های بازی آغاز شد و فرصتی برای تغییرات متعدد برای اصلاح تجربه برای بازیکنان در خارج از گرافیک به روز شده و پالت رنگ گسترش یافته، Type-0 HD به طور عمده با نسخه اصلی PSP مشابه است، هرچند قابلیت چند نفره اصلی کاهش یافته و سطوح اضافی سخت افزاری اجرا شده است. Type-0 HD در آوریل ۲۰۱۵ بیش از یک میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش رفته و در مقیاس های فروش بین المللی به مقام های بالایی دست یافت. این ستایش برای سیستم داستان و نبرد خود را تحسین کرد، در حالی که انتقادات بر ارتقاء و محلی سازی HD خود متمرکز شده است. قدم زدن به کلاس Zero، گروهی از دانش آموزان یک آکادمی ارتش نخبه که کشورش توسط یک امپراطور همسایه تهاجمی مورد حمله قرار گرفته است. در مبارزات وحشیانه و مزاحم که به دنبال آن، شکست امپراتوری و کشف اسرار پشت جنگ با استفاده از طیف وسیعی از توانایی های جادویی و مبارزه قدرتمند و یک سیستم نبرد جدید هیجان انگیز است.

  دانلود ترینر Final Fantasy TYPE-0 HD

  ترینر Final Fantasy TYPE-0 HD همراه با گزینه های تقلب
  مربی بازی Final Fantasy TYPE-0 HD، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Infinite HP. Infinite MP، حداکثر توانایی سنج، موارد هرگز کاهش نمی یابد، Chocobo هرگز کاهش، بازنشانی زمان ماموریت، سوپر سرعت، یک ضربه کشتن، Infinite Gil، Infinite SPP، تجربه بی نهایت، تایمر سفارش ویژه Freeze، Infinite AP، لوازم جانبی هرگز کاهش، فانتومیا هرگز کاهش . توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.4 (به روز رسانی ۴) بازی Final Fantasy TYPE-0 HD است.

  جهت دانلود ترینر  Final Fantasy TYPE-0 HD از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر