Final Fantasy VII به عنوان FINAL FANTASY VII تلطیف شده است) یک بازی ویدیویی نقش بازی شده توسط مربع (در حال حاضر Square Enix) به عنوان قسم هفتم در سری فاینال فانتزی است. این در سال ۱۹۹۷ برای پلی استیشن سونی، در سال ۱۹۹۸ برای رایانه های شخصی مبتنی بر ویندوز مایکروسافت، در سال ۲۰۰۹ در شبکه پلیاستیشن، در سال ۲۰۱۲ در PC Digital Download و در سال ۲۰۱۳ در Steam منتشر شد. این بازی در سری اول برای استفاده از گرافیک کامپیوتری ۳D، شامل شخصیت های کامل ارائه شده در زمینه های پیش رندر شده است و اولین بازی در سری اصلی بود که در اروپا منتشر شد. در تاریخ ۴ ژوئیه ۲۰۱۳، این بازی در پلت فرم توزیع دیجیتال Steam برای رایانه های شخصی ویندوز منتشر شد.

  دانلود ترینر Final Fantasy VII

  یک شرکت شر و قدرتمند به آرامی زندگی را از این سیاره دور می کند و تلاش می کند تا جهان را کنترل کند. با این حال، یک شورش کوچک، که به نام AVALANCHE شناخته می شود، قول داده است که این طرح مخرب را پایان دهد. شما نقش Cloud Stripe، یک سرباز سابق شر شرکت Shinra را می گیرید، که به AVALANCHE به عنوان مزدور خودخواه پیوست، اما می شود خیلی بیشتر در این حماسه مرموز دوستی، عشق و نبرد بین خیر و شر دخالت می کند.

  دانلود ترینر Final Fantasy VII

  ترینر Final Fantasy VII همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای نقش بازی Final Fantasy VII، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Mana، Instant Attack، Add 10.000 Gils. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.8.12 از بازی است.

  جهت دانلود ترینر  Final Fantasy VII از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر