Final Fantasy X / X-2 HD Remaster، همچنین به عنوان Final Fantasy X | ترسیم شده است X-2 HD Remaster، بازيگر با وضوح بالا از بازی های ویدیویی Final Fantasy X و Final Fantasy X-2 است که در ابتدا توسط Square (در حال حاضر Square Enix) در PlayStation 2 در سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ منتشر شده است.

  دانلود ترینر Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

  همچنین محتوای داستان که قبلا در نسخه های بین المللی یافت شده بود، و یک نمایش جدید صوتی یک سال پس از وقایع X-2 ایجاد شده است. Virtuos Studio Studio چینی بخش بزرگی از توسعه خود را مدیریت کرد، در حالی که Square Enix به روند و انتشار مجموعه کمک کرد. این نسخه برای PlayStation 3 و PlayStation Vita در ژاپن در دسامبر ۲۰۱۳ و در آمریکای شمالی و اروپا در ماه مارس ۲۰۱۴ و در سراسر جهان برای PlayStation 4 در ماه مه سال ۲۰۱۵ و همچنین برای ویندوز PC در تاریخ ۱۲ مه ۲۰۱۶ منتشر شد. این مجموعه گرافیکی و موسیقی بازنگری و بر اساس نسخه های بین المللی هر دو بازی است، و ویژگی های خاصی را که در نسخه های اصلی برای اولین بار برای بازیکنان آمریکای شمالی در دسترس است، از دست می دهند. این مجموعه به طور مطلوب در ژاپن و غرب به فروش می رسد و بررسی های مثبت در سرزمین های غربی را دریافت کرده است. بسیاری از ارتقاء گرافیکی و شانس بازی از طریق بازی در سیستم عامل های جدید را ستودند. این مجموعه نقد را برای چند گسل اصلاح جزئی و کیفیت نامناسبی بین دو مورد انتقاد قرار داد، در حالی که برخی از محتوای افزوده شده این مجموعه، نظرات متفاوتی را مطرح کردند.

  دانلود ترینر Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

  ترینر Final Fantasy X/X-2 HD Remaster همراه با گزینه های تقلب

  Trainer بازی Final Fantasy X / X-2 HD Remaster، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite MP، Infinite Over Drive، Freeze Over Timer، Fill Members Party ATB Gauge، No Encounter Random، آیتم های بی نهایت، AP Infinite، سوپر آسیب / یک ضربه کشتن، استرانش، دفاع، سحر و جادو، چابکی، شانس، Accurracy، Gil. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Final Fantasy X / X-2 HD Remaster است.

  جهت دانلود ترینر  Final Fantasy X/X-2 HD Remaster از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر