فاینال فانتزی XII: عصر زودیاک بر روی کلاسیک FINAL FANTASY® XII سال ۲۰۰۶ پیشرفته تر می شود، که در حال حاضر زیبا تر و راحت تر از همیشه بازی می کند. رامستر High Definition چندین پیشرفت مدرن را ارائه می دهد، از جمله طراحی نبرد بازسازی و یک سیستم شغل بازسازی شده. با استفاده از جوایز تازه اجرا شده و به اشتراک گذاری عملکرد و همچنین بهبود بصری و صحیح بصری در واقعی HD برای اولین بار، بازیکنان هر دو بازگشت و جدید به بازی یک ماجراجویی بزرگ است که جهان Ivalice را در یک مسیر کاملا تازه و بهبود می یابد .

  دانلود ترینر Final Fantasy XII: The Zodiac Age

  دوران جنگ در جهان Ivalice را وارد کنید. پادشاهی کوچک Dalmasca، که توسط امپراطوری Archadian به فتح تبدیل شده است، در خراب و عدم اطمینان قرار دارد. شاهزاده اش، تنها وارث تخت، خود را به مقاومت در جهت آزاد ساختن کشور خود اختصاص می دهد. Vaan، یک مرد جوان که خانواده اش را در جنگ از دست داد، آرزوهای آزادانه پرواز در آسمان را داشت. در مبارزه برای آزادی و سلطنت افتاده، به این متحدان بعید و همراهان خود پیوستند، همانطور که ماجراجویی قهرمانانه برای آزاد کردن میهن خود را آغاز می کنند. ویژگی های کلیدی: سیستم جدید زودیاک با مکانیک نبرد بهبود یافته. جوایز تازه وارد شده صدای صدای فراگیر صدای واقعی از جمله صدای HD و به طور کامل موسیقی مجدد است. بین BGM در بازی اصلی، جدید BGM مجددا ارکستر شده و موسیقی متن اصلی را انتخاب کنید. ماجراجویی بی پایان از جمله شکار، جنگ و مینی بازی. ۶۰ FPS – Ivalice در ۶۰FPS با عملکردی چشمگیرتری روبرو خواهد شد. سازگار با ۲۱: ۹ مانیتور فوق العاده گسترده. جدید بازی به علاوه و جدید بازی حداقل
  امتیازات مجاز حداکثر و Gil. پشتیبانی از کنترل کامل، کارت های Steam Trading و موارد دیگر!

  دانلود ترینر Final Fantasy XII: The Zodiac Age

  ترینر Final Fantasy XII: The Zodiac Age همراه با گزینه های تقلب
  مربی بازی Final Fantasy XII: عصر زودیاک، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Infinite HP، Infinite MP. اکشن فوری، حداکثر زنجیره کشتن، آیتم ها کاهش نمی یابد، Infinite Gil، Infinite XP، Infinite LP، Super Damage. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۸-۰۳-۱۶) از بازی فاینال فانتزی XII: عصر زودیاک است.

  جهت دانلود ترینر  Final Fantasy XII: The Zodiac Age  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر