مربی Final Fantasy XIII-2. Final Fantasy XIII-2 یک بازی ویدیویی بازی کنسول است که توسط Square Enix برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است. منتشر شده در سال ۲۰۱۱ در ژاپن و در سال ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی و مناطق PAL این دنباله مستقیم به نقش ۲۰۱۰ است بازی نهایی، فاینال فانتزی XIII، و بخشی از زیرنویسهای Fabula Nova Crystallis است. یک پورت برای مایکروسافت ویندوز در دسامبر ۲۰۱۴ در Steam منتشر شد. XIII-2 ویژگی های اصلاح شده از بازی قبلی را شامل می شود، از جمله مبارزه با سرعت گام و یک سیستم “Paradigm” قابل تنظیم برای کنترل توانایی های شخصیت ها و اضافه کردن یک جدید سیستم اجازه می دهد که هیولاها در نبرد دستگیر و مورد استفاده قرار گیرند. این ویژگی یک عنصر سفر زمانی سنگین است که به پخش کننده اجازه می دهد بین زمان های مختلف در یک مکان یا مکان های مختلف در همان زمان پرش بیندازد. رعد و برق، شخصیت اصلی بازی، به یک دنیای ناشناخته ناپدید شده است. خواهر کوچکترش Serah Farron، شخصیت بازگشتی، و یک مرد جوان به نام نوئل کریس، در طول سفر در تلاش برای پیدا کردن رعد و برق.

  دانلود ترینر Final Fantasy XIII-2

  توسعه فاینال فانتزی XIII-2 در حدود مارس و آوریل ۲۰۱۰ آغاز شد و حدود یک و نیم سال طول کشید. این بازی در ژانویه ۲۰۱۱ در بخش Square Enix Premier Premier معرفی شد. بسیاری از طراحان اصلی در بازی های قبلی خود از بازی قبلی باقی مانده بودند و توسعه دهنده Tri-Ace برای کمک به طراحی، هنر و برنامه نویسی بازی استخدام شده بود. تیم توسعه می خواست از تمام جنبه های Final Fantasy XIII فراتر رود و در عین حال ساختن داستان داستان مرموز و تاریک تر از بازی قبلی بود. این بازی بر اساس سیستم نبرد پارادایمی Shift که در Final Fantasy XIII مورد استفاده قرار می گیرد و شامل طراحی کلی کمتر خطی است. Final Fantasy XIII-2 نظرات بسیار مثبتی از منتقدان ژاپنی دریافت و به طور کلی بررسی های مثبت روزنامه نگاران ویدئویی غرب انجام دادند. گرچه برای گیم پلی، فقدان خطی بودن و گرافیک ستایش شد، داستان بازی به عنوان ضعف و گیج کننده مورد انتقاد قرار گرفت. در طول هفته اول فروش در ژاپن، این بازی ۵۲۴۰۰۰ دستگاه را به فروش رساند و به عنوان بهترین بازی فروش ۲۰۱۱ در ژاپن در سال ۲۰۱۱ به فروش رسید و در ماه ژانویه سال ۲۰۱۳ ۳ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شد. عاقبت، رعد و برق بازگشت: Final Fantasy XIII در نوامبر ۲۰۱۳ در ژاپن و فوریه ۲۰۱۴ در آمریکای شمالی و اروپا.

  دانلود ترینر Final Fantasy XIII-2

  ترینر Final Fantasy XIII-2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی نقش نهایی فاینال فانتزی XIII-2، شما می توانید از این برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health Infinite، Full ATB Gauge، Infinite GIL، Infinite CP، Items Never Decrease. حداکثر ظرفیت تجهیزات، بدون برخورد تصادفی، تخلیه دشمنان ATB سنج، یک ضربه کشتن، سرعت شتاب نامحدود مسابقه، نامحدود RP. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۱) بازی Final Fantasy XIII-2 است.

  جهت دانلود ترینر  Final Fantasy XIII-2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر