مربی Final Fantasy XIII. Final Fantasy XIII یک بازی ویدیویی نقشآفرینی است که توسط Square Enix برای PlayStation 3 و Xbox 360 و بعدها برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. منتشر شده در ژاپن در دسامبر ۲۰۰۹ و در سراسر جهان در مارس ۲۰۱۰، این سیزدهمین قسمت عمده در سری فاینال فانتزی است. این بازی شامل مبارزه ی سریع گشت، یک سیستم جدید برای مجموعه برای تعیین اینکه چه توانایی برای شخصیت های به نام Crystarium ایجاد شده است، و یک سیستم Paradigm قابل تنظیم برای کنترل توانایی های شخصیت ها استفاده می شود. Final Fantasy XIII شامل عناصر از بازی های قبلی در سری، مانند هیولاها احضار شده، chokobos، و dirships است. این بازی در دنیای شناور داستانی کوکون صورت می گیرد که دولت آن، Sanctum، مرتکب خشونت غیرنظامیان می شود که ظاهرا با پالس، دنیای ترسناک زیر در تماس هستند. سرباز سابق رعد و برق مبارزه علیه دولت را آغاز می کند تا خواهرش را که به عنوان یک خدمتکار ناخواسته به یک خدای متعلق به پالس معرفی شده است، نجات دهد و او را دشمن کوکون کند. رعد و برق به زودی توسط یک گروه از متحدان متحد می شود، و با هم گروه نیز با همان موجودی پالس مشخص شده است. آنها در حالی که سعی در کشف وظیفه اختصاص داده شده خود را دارند، در برابر Sanctum تظاهرات می کنند و آیا می توانند از اتمام فرآیند تبدیل به هیولاها یا کریستال شوند.

  دانلود ترینر Final Fantasy XIII

  توسعه در سال ۲۰۰۴ آغاز شد و این بازی برای اولین بار در Electronic Entertainment Expo (E3) 2006 اعلام شد. Final Fantasy XIII نام گلادیاتور Collection of Fabula Nova Crystallis از بازی های فاینال فانتزی است و اولین بازی برای استفاده از موتور کریستال انجین Square Enix است. Final Fantasy XIII از انتشارات بازی های ویدئویی، اغلب مثبت را دریافت کرد، که گرافیک بازی، نمایش و سیستم نبرد را ستود. داستان بازی پاسخ متقارن از داوران دریافت کرد، و خطی بودن آن در مقایسه با بازی های قبلی در سری بیشتر مورد انتقاد قرار گرفت. در سال ۲۰۰۹، فروش ۱٫۷ میلیون نسخه در ژاپن، Final Fantasy XIII به عنوان سریعترین عنوان در تاریخ این مجموعه تبدیل شد. از ژانویه سال ۲۰۱۳، این بازی ۶٫۶ میلیون نسخه در سراسر جهان عرضه کرده است. عکسی با عنوان Final Fantasy XIII-2 در دسامبر ۲۰۱۱ در ژاپن و در فوریه ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی و مناطق PAL منتشر شد. عاقبت دوم، تحت عنوان The Lightning Returns: Final Fantasy XIII، که نتیجه داستان رعد و برق و داستان حقیقی فانتزی XIII است، در نوامبر ۲۰۱۳ در ژاپن و در فوریه ۲۰۱۴ در آمریکای شمالی و مناطق PAL منتشر شد.

  دانلود ترینر Final Fantasy XIII

  ترینر Final Fantasy XIII همراه با گزینه های تقلب

  نومورا اظهار داشت که این داستان عادی برای فانتزی نهایی نیست، بلکه نبرد برای آخرین بلوری است. نتیجه در دوران جدیدی خواهد بود. داستان تاریک خواهد بود و نه یک بازی خوب در مقابل بد. این ویدئو یک شهر مدرن و تیره را نشان می دهد که در آن یک مرد جوان نشسته است. او به دنبال مراقبت کمی از آنچه در خارج از دیوارهای کاخ اتفاق می افتد، تا زمانی که بلند شود. او باید با هزاران سرباز با کمک ۱۲ شمشیر مبارزه کند. خانواده اش آخرین در جهان است که دارای یک کریستال است. در جدیدترین تریلر او در صندلی عقب یک ماشین گوش دادن به رادیو قرار می گیرد که می گوید چگونه دو کشور به یک معاهده در مورد استفاده صلح آمیز از کریستال ها آمده اند. این شهر پادشاهی منزوی است، این بسیار پیشرفته تر از جهان اطراف آن است. این توسط سفارش جادویی محافظت می شود. پادشاهی توسط نظم جادویی محافظت می شود.

  جهت دانلود ترینر  Final Fantasy XIII از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر