فاینال فانتزی XV یک بازی نقش باز بازی در جهان است که در آن بازیکنان در طول سفر خود در سراسر جهان از Eos کنترل Noctis اصلی شخصیت اصلی را بر عهده دارند. در حالی که سه همراهش Gladiolus، Ignis و Prompto همراه است، Noctis تنها شخصیتی است که به طور مستقیم توسط بازیکن کنترل می شود: او می تواند از طریق حرکت ساده حرکت کند، پرش بیش از موانع کوچک، Sprint برای مدت زمان محدود، و انجام اقدامات مبتنی بر زمینه مانند گرفتن پوشش پشت اشیاء پادشاهی لوسیس یک محوطه بزرگ متصل شده است که می تواند با استفاده از ماشین حزب “Regalia” یا Chocobos، پرندگان گاه به گاه تکراری در سری Final Fantasy پیاده شود. هر دو Regalia و Chocobos انتخاب شده توسط بازیکن می تواند توسط شخص مورد علاقه، و Chocobos می تواند در جنگ بپیوندد، اگر ارتباط آنها با شخصیت ها به اندازه کافی قوی باشد. در حالی که Chocobos به صورت دستی کنترل می شود، Regalia می تواند به صورت دستی یا به طور خودکار کنترل شود. این حزب همچنین می تواند به سرعت به مناطق باز شده در نقشه جهان سفر کند. Regalia باید به صورت دوره ای در ایستگاه های سوخت بنزین پر شود. در شهرها این حزب می تواند بازدید کند، اماکن و هتل ها وجود دارد که می توانند اقامت کنند، مغازه هایی که اقلام و تجهیزات را می توان با جرثقیل پول در بازی خرید کرد، و نوک های محلی، شخصیت های غیر قابل بازیافت (NPC ها) که اطلاعات در مورد ماموریت ها، از ماموریت اصلی داستان به سمت ماموریت. Quests های جانبی نیز از NPC های فردی موجود در شهرها در دسترس هستند. در طی برخی از توالی های داستان، گزینه های گفتگو برای Noctis به نظر می رسد، با انتخاب گزینه تغییر پاسخ از NPC ها. این بازی همچنین دارای دو حالت دشواری است که بازیکنان قادر به تغییر بین آنها هستند.

  دانلود ترینر Final Fantasy XV

  فاینال فانتزی XV قسمت پانزدهم اصلی در سری اصلی Final Fantasy است. این بازی در تاریخ ۲۹ نوامبر سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن ۴ منتشر شد (با پشتیبانی از PlayStation 4 Pro، اما برای نسخه استاندارد بهینه شده است) و Xbox One با سایر سیستم عامل های منتشر شده اعلام شد. این کارگردانی توسط حاجیم تاباتا انجام شد، اما شروع به توسعه تحت Tetsuya Nomura، که طرح های شخصیتی برای بازیگران اصلی را با موسیقی متن فیلم یوکو شیمومورا تشکیل داد. Final Fantasy XV اولین بازی نقشآفرینی در سری اصلی است و اولین بازی تک نفره Final Fantasy که با بازی “بازی به عنوان یک سرویس” منتشر میشود، دریافت چندین بهروزرسانی رایگان و همچنین پرداخت DLC و رویدادهای فصلی . داستان در طول ۱۵ فصل گفته شده است. این تمرکز بر Noctis Lucis Caelum، شاهزاده ای از پادشاهی لوسی است که برای تسلط بر تختش مبارزه می کند و باید به سرنوشت بیشتری برسد. Final Fantasy XV با هدف بررسی بشریت شخصیت های آن ها و قرار دادن آنها در یک محیط واقع گرایانه نسبت به اکثر بازی های Final Fantasy قرار می گیرد. تم برجسته آن دوستی، سرنوشت و میراث است. این بازی دارای محیط دنیای باز است و از سیستم Active X Battle، سیستم نبرد زمان واقعی استفاده می کند. نیمه اول Final Fantasy XV دنیای باز است که با Regalia و Chocobos قابل انتقال است و بازیکنان را قادر می سازد تا مأموریت های مختلفی را انجام دهند، بازی های کوچک و کوچک را بازی کنند. اهداف بعدی، مطابق با دیگر عناوین فانتزی نهایی، مشخص تر می شوند. در انتشار اصلی، تنها Noctis قابل پخش بود، هرچند تکه ها به بازیکنان اجازه می دادند بین کنترل هر یک از چهار شخصیت اصلی در حالی که در نبرد در دنیای آزاد قرار می گرفتند، تغییر کند.

  دانلود ترینر Final Fantasy XV

  ترینر Final Fantasy XV همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Final Fantasy XV، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite HP / Health، Infinite MP، Set Max HP، Set Strength، Set Gils، Set AP، Fill Power Techniques / Power، Fuel / Vehicle Infinite / Vehicle ، سوپر سرعت، فروشگاه محل، Teleport. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۸٫۰۹٫۲۵) از بازی Final Fantasy XV نسخه ویندوز است.

  جهت دانلود ترینر  Final Fantasy XVاز باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر