مربی فوتبال ۲۰۱۵ مربی. Football Manager 2015 (FM15) یک بازی ویدیویی شبیه سازی مدیریت فوتبال است که توسط Sports Interactive و توسط Sega منتشر شده است. انتظار می رود که در ویندوز ایکس، OS X، لینوکس و نسخه های دستی در iOS و اندروید منتشر شود. Football Manager 15 اولین بازی سری برای شرکت در جنبش مردمی محبوب (همچنین به نام No-Shave November) شناخته می شود. این در این بازی برجسته خواهد شد؛ زیرا بازیکنان تولید شده از این بازی در ماه نوامبر رشد می کنند، سبوس ها را می سازند، بلکه به عنوان یک افزودنی عمومی برای بازی نیز عمل می کنند. مدیر فوتبال ۲۰۱۵ به شما اجازه خواهد داد که زندگی یک مدیر فوتبال واقعی را بپذیرید – شما تصمیم می گیرید که چه کسی بازی کند و چه کسی روی نیمکت نشسته باشد، شما در کنترل کامل از تاکتیک ها، گفتگوهای تیمی، جایگزینی ها و دستورالعمل های زمین به عنوان دنبال مطابقت زنده با موتور بازی مطابقت دار ۳D.

  دانلود ترینر Football Manager 2015

  مدیر فوتبال ۲۰۱۵، آخرین سری بازی های برنده جایزه و رکوردی، در حال آمدن به کامپیوترهای شخصی، مکینتاش و لینوکس است. مدیر فوتبال شبیه سازی واقعی ترین، عمیق و همه جانبه از مدیریت فوتبال در دسترس است و شما را در صندلی داغ تقریبا در هر باشگاهی در بیش از ۵۰ کشور در سراسر جهان، از جمله تمام بزرگترین لیگ های اروپا قرار می دهد. مدیر فوتبال ۲۰۱۵ به شما اجازه خواهد داد که زندگی یک مدیر فوتبال واقعی را بپذیرید – شما تصمیم می گیرید که چه کسی بازی کند و چه کسی روی نیمکت نشسته باشد، شما در کنترل کامل از تاکتیک ها، گفتگوهای تیمی، جایگزینی ها و دستورالعمل های زمین به عنوان دنبال مطابقت زنده با موتور بازی مطابقت دار ۳D.

  دانلود ترینر Football Manager 2015

  ترینر Football Manager 2015 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی مدیر فوتبال ۲۰۱۵، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: زمان بازی نامحدود، بودجه انتقال نامحدود، ویژگی های مربی. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۰ (BETA) از بازی مدیر فوتبال ۲۰۱۵ است.

  جهت دانلود ترینر Football Manager 2015 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر