Furi یک ترکیب سریع گام از تیرانداز دوقلو، جهنم گلوله و شخصیت اکشن سوم است. این بازیکن در مسابقات قهرمانی برنامۀ یک به یک طراحی شده توسط Takashi Okakazaki، خالق Afro Samurai است. مبارزه با راه خود را در جنگنده فرمانده فرمانده ما تمام کنید و کشف آنچه در انتظار آخرین دروازه است. فوری همه چیز در مورد تنش از یک به یک در برابر دشمنان مرگبار است. این بازی شدید و فوق العاده پاسخگو با ترکیب منحصر به فردی از مبارزه با شمشیرهای سریع گام و تیراندازی دوتایی است.

  دانلود ترینر Furi

  هر یک از نگهبانان محکم که طراحی شده توسط Takashi Okakakaki، سازنده افرو سامورایی، دارای یک سبک مبارزه منحصر به فرد و شگفت انگیز است که نیاز به تمرکز و مهارت دارد تا شکست دهد. عمل انرژی با انرژی بالا از موسیقی متن انفجاری متشکل از نوازندگان الکترونی Carpenter Brut، Danger، Toxic Avenger، Lorn، Scattle، Waveshaper و Kn1ght است. Furi از بازی های ژاپنی مانند No Heroes، Metal Gear Solid و Godhand الهام گرفته شده است و منجر به تمایل من برای گرفتن لحظه مشترک ترس، اشتیاق و آدرنالین است که شما در مبارزه احساس می کنید. Furi یک بازی مبتنی بر مهارت است. تنوع مخالفان و الگوهای حمله وجود دارد که باعث می شود بازیکن، مهارت های خود را بهبود بخشد و بهتر و بهتر شود، به جای اینکه آمار شخصیت یا سلاح های او را افزایش دهد. در نهایت، احساس کردن مهارت های خود را بهبود می بخشد، به عنوان یک بازیکن، چیزی است که در یک بازی ویدیویی به بهترین شکل احساس می کند.

  دانلود ترینر Furi

  ترینر Furi همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Furi، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، شلیک سریع شمشیر، شارژ سریع شلیک، سرعت حرکت سریع، سریع سریع، فوق العاده سرعت، حرکت آهسته. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.49 از بازی Furi است.

  جهت دانلود ترینر  Furi از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر