تمدن های کهکشانی III یک بازی ویدیویی استراتژی مبتنی بر نوبت ۴X برای مایکروسافت ویندوز استارداک است. این عاقبت به تمدن های کهکشانی دوم سال ۲۰۰۶: لرد های نگران کننده است. در تاریخ ۱۵ اکتوبر ۲۰۱۳، استاردوک اعلام کرد که سومین نسخه در سریهای تمدن های کهکشانی در تولید، منحصرا برای رایانه های ۶۴ بیتی است. نسخه قبل از انتشار در Steam در ماه مارس ۲۰۱۴ در دسترس قرار گرفت که به مشتریان اجازه داد تا این بازی را در حالی که هنوز در حال توسعه است بازی کنند.

  دانلود ترینر Galactic Civilizations 3

  این اولین بازی من در سری است که ویژگی های بازی چند نفره و شش بازی مبتنی بر کاشی دارد. نسخه کامل بازی در تاریخ ۱۴ مه ۲۰۱۵ منتشر شد. بشریت سفرهای سریعتر از نور را توسعه داده است. در حال حاضر کهکشان در حال اکتشاف و استعمار است … اما خالی نیست. تمدن های کهکشانی III سومین سومین سری بازی های استراتژی فضایی است که به شدت تحسین شده است. بازی در گودال نهایی، که در آن هر یک از بازی ها یک نقشه منحصر به فرد، جهان منحصر به فرد و چالش های جدید را به چهره خواهد داشت. تمدن های کهکشانی III شامل مبارزاتی است که بازیکنان را در تاریخ قرون ۲۰ ساله پشت بشریت در قرن بیست و یکم به ارمغان می آورد. از طریق تسخیر نظامی، سلطه فرهنگی، ارتقاء فناوری یا اتحاد سیاسی پیروز شوید.

  دانلود ترینر Galactic Civilizations 3

  ترینر Galactic Civilizations 3  همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Civilizations of Galactic 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: درآمد بی نهایت، یک نوبت تحقیق، یک نوبت ساخت و ساز، بازگرداندن بهداشت کشتی، حرکت بی نهایت، حداکثر سنسور، دامنه، حداکثر جنبش، حداکثر جمعیت، کشتی های دشمن Cannnot حرکت، Drain بهداشت دشمن کشتی.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Galactic Civilizations 3  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر