Game of Thrones: TellTale Games Episode 1 Trainer. Game of Thrones یک ماجراجویی اپیزودیک گرافیکی است که بر اساس کتاب و سریال تلویزیونی A Song of Ice and Fire و از دسامبر ۲۰۱۴ برای مایکروسافت ویندوز، OS X، PlayStation 3، PlayStation 4، Xbox 360 و Xbox One آغاز شده است. این بازی توسط Telltale Games با همکاری Ty Corey Franck، دستیار شخصی کتاب George R. R. Martin، که به عنوان “مشاور داستان” کار می کند، توسط Telltale Games توسعه می یابد. این بازی یک فرمت اپیزودیک مشابه را با دیگر عنوان های Telltale مانند The Walking Dead، The Wolf Among Us و داستان های Borderlands دنبال می کند، جایی که انتخاب های بازیگرها و اعمال آن بر عناصر داستان بعد در طول قوس شش قسمت اتفاق می افتد. در حالی که این بازی شامل تنظیمات و شخصیت ها (از جمله کارهای صوتی ارائه شده توسط بازیگران که این کاراکترها را در نمایش تلویزیونی نشان می دهد)، بازی Telltale را معرفی خواهد کرد. یک فورستر خانه ای که هنوز دیده شده است، جنگل Ironwood را در شمال وستروس کنترل می کند، که پنج اعضای شخصیت های قابل پخش در بازی خواهند بود.

  دانلود ترینر Game Of Thrones: TellTale Games Episode 1

  بر اساس نمایش تلویزیونی HBO برنده جایزه، Game of Thrones – سری بازی های Telltale Games داستان داستان خانه Forrester، خانه ای با ارزش از شمال وستروس است. در حوادث جنگی پنج پادشاه، در موقعیتی قرار گرفته اند که در آن اعضای خانواده باید همه کارهایشان را انجام دهند تا مانع جلوی خانه نشوند. شخصیت های اصلی از House Forrester هستند. The Forresters یک خانواده عامیانه جزئی از والفسوود در شمال است، بنجامین به House Glover – که در خود واسط های اصلی هستند که به خانه Stark Winterfell اهانت می کنند. صندلی خانه Forrester Ironrath است، یک دروازه تحمیلی در جنگل احاطه شده درختان Ironwood. کلمات خانه آنها “آهن از یخ” هستند، که بر این باورند که چشم انداز شدید سرد و خصمانه شمال تنها آنها را قوی تر می کند.

  دانلود ترینر Game Of Thrones: TellTale Games Episode 1

  ترینر Game Of Thrones: TellTale Games Episode 1 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی ماجراجویی اپیزودیک Game Of Thrones: TellTale Games Episode 1 (Iron from Ice)، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب اصلی استفاده کنید: Freeze Decision Time، Freeze Game، Game Slower. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از Game Of Thrones است: TellTale Games Episode 1.

  جهت دانلود ترینر  Game Of Thrones: TellTale Games Episode 1 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر