Guzzlers گاز افراطی، سریع، خشمگین، مسلح به دندان تیرانداز سرب – پا – trigger – خوشحال به Top Gear منتقل شد. سوار هیجان انگیز در این بازی مسابقه مبارزه با اعتیاد آور است که ویژگی های بسیاری از وسایل نقلیه، سلاح، ارتقاء، پاداش های بر روی مسیر و همچنین محیط های متمایز است. Gas Guzzlers Extreme یک چرخش جدید هیجان انگیز برای تجربه مبارزه با وسایل نقلیه با جنگ های جنگی خشمگین ارائه می دهد. بازیکنان با استفاده از وسایل نقلیه با عملکرد پایین شروع به کار می کنند و می توانند به تدریج کار خود را با کسب پول در یک سری مسابقات چالش برانگیز و جنگ های عرصه انجام دهند.

  دانلود ترینر Gas Guzzlers Extreme

  دسته بندی ها، آهنگ ها و وسایل نقلیه به عنوان بازیکنان پیشرفت از طریق بازی قفل شده است. بازیکنان می توانند در کنار توسعه مهارت های رانندگی و مبارزه خود، به راحتی پول خود را به صورت دلخواه خود در راه سفارشی کردن وسایل نقلیه خود برای رانندگی در جاده به شکوه سرمایه گذاری کنند. ویژگی ها: تجربه پمپ خون تک تک کمپین تقسیم به ۳ مرحله، شامل ۶ حالت مختلف بازی در کل. چند نفره مبتنی بر مسابقات سریع – شامل ۶ حالت مختلف چند نفره همراه با ۷ حالت دیگر برای چند نفره تیم مبتنی بر. حداکثر ۴ تیم در حالت تیم بازی در دسترس هستند. سرور خود را در چند ثانیه پرتاب سرور اختصاصی در داخل بازی تحویل دهید. لذت بردن از بازی فوری با AI Bots ضرب و شتم برای چند نفره که بازی خود را پر می کند در حالی که دیگر بازیکنان شروع به پیوستن به در سرگرم کننده است.

  دانلود ترینر Gas Guzzlers Extreme

  ترینر Gas Guzzlers Extreme همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی مسابقه Gas Guzzlers Extreme، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: جاودانگی، پول بی نهایت، غواصی Infinite، Infinite Nitro، Freeze Timer Racing، Kills with two shots / beats، Freeze Enemies. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Gas Guzzlers Extreme است.

  جهت دانلود ترینر  Gas Guzzlers Extreme از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر